Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

ag_zie 14:20, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ja też jeżówkową przygodę rozpoczynam są piękne!!!!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
lojalna_ 14:45, 16 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ursa te diwę odmiany jak dla mnie nic nie łaczy sa zupełnie inne , tworzą inne kępy , maja rozne kwiatostany lubie obie ale mojego faworyta znasz /)) ma je od zeszłej jesieni wszystkie wiosna wzeszły nie chorują ))

Dominiczko tak najwyższy czas /))))

Zana widze ze gusta mamy podobne /)))) ale ja ciagle za czyms rozglądam tylko decyzji brak ))

Gosienko cała przyjemnosc po naszej stronie /) przemiły wieczór )) do teraz mi sie japa smieje /))))


Asiek wyspowiadać sie musisz /))))

Mirelko sie nawróciła hahah ja tez bardzo lubie ))

Agus zaczęłaś od ślicznej różowej ? Czy jeszcze cos masz ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mysza 16:39, 16 wrz 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Joluś śliczne masz rozpleniceI jeżówki też.A secret Afair kupowałaś lokalnie czy gdzieś zamawiałaś?
____________________
Gosia
Lukasz2013 20:10, 16 wrz 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Piękne fotki Joluś w promieniach słońca. Boskoo
lojalna_ 11:10, 17 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mysza dzieki /))) seckret kupowałam w zeszłym roku z netu .....jesli chcesz szkółkę to musiałabym poszukać bo nie pamietam. Przyszły ładnie zapakowane .

Łukasz /) dwie fotki jezowkowe z tych ktore zacytowałam robił Sebek )) dziekujemy oboje ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:13, 17 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mam prosbe jesli ktos posiada juz dorodne Nigry prosiłabym o informacje jak mam je posadzic daleko od płotu zeby gałezie zbyt szybko nie wyłaziły za posesje i w jakiej odleglosci powinnam je posadzic od siebie. Chciałabym zeby sie w przyszłości stykały i stanowiły sciane oczywiscie cięta dwa razy w roku z tego co u Was czytam )))

Nie wiem jaki obwód korony jest realny bo strasznie roznie w necie pisza. Pytałam juz na wątkach ale odpowiedzi brak )) moze tutaj ktos wpadnie i mnie doedukuje )))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
inka74 16:07, 17 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Cudne te twoje jeżówki. Honeydrew też mam. Ostatnio kupiłam BonBon i Butterfly Kisses -cudne są. Jeszcze jedną odmianę wypatrzoną u Ani/ Zany chcę kupić.

co do Nigry - mam 4-5 letnią. Jak kupowałam spore drzewko było. Pień ok 10 cm teraz. Korona jakieś 3 metry ma szerokości ale u mnie nie jest okrągła. W sensie jest dużo szersza od strony tarasu a od płotu węższa. jest posadzona ok. 2 metry od płotu. Nie wyszła za płot. Tnę ją delikatnie korygująco po kwitnieniu. Teraz już liście w połowie zgubiła jako pierwsza
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Madzenka 17:37, 17 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mam pissardi (lub Nigry, nadal nie wiem które u mnie rosną) przy płocie. Posadzone w odległości 1,5 M od siebie juz sie dawno stykają ze sobą. Rosna 1 M od płotu i to jest zbyt blisko ale tne je. Min 1,5 -2 M sadż je od plotu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
jolanka 20:13, 17 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Ja też mam, posadzone ok. 1,5 metra od ogrodzenia. Jest OK
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
babka 20:17, 17 wrz 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
lojalna_ napisał(a)
Raczej u mnie biel roz bordo zielen . Zielono białych mam trzy odmiany jezowek

Coconut Lime i honeyde ))). I zwykle białe ktore uwielbiam



Jolunia, co to za trawka przy jeżówkach? Liście wygladają jak u rozplenicy ale czy to ona ?

Zdrowe, piękne masz te jeżówki. Moje, nie wiedzieć czemu w większości już przekwitła
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies