Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

20:16, 21 wrz 2016
Ewa777 napisał(a)
A miałam jeszcze wspomnieć, że u Ciebie pięknie rosną trawki U mnie rozplenice Hameln już dwa razy nie przezimowały i dałam sobie z nimi spokój.


ja na wiosne 2szt wymieniłam ...ale jak padna znów to tez juz nie kupie i jakas stara kepe wiosna podziele celem załatania dziur
Madzenka 06:24, 22 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Co planujesz kupić w Wojsławicach?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwonkap 09:33, 22 wrz 2016

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Jolu podpytam ponownie o tą rabatkę piękna z redbaronem i bukami i reszta


A te wielkie trawki za red baronem to ??
pamiętasz może tak mniej więcej glebokosc i szerokość tej rabaty ?bo jakos ciezko mi jest to wywnioskowac jeszcze samodzielnie ;-(
lojalna_ 09:39, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
iwonkap napisał(a)
Jolu podpytam ponownie o tą rabatkę piękna z redbaronem i bukami i reszta


A te wielkie trawki za red baronem to ??
pamiętasz może tak mniej więcej glebokosc i szerokość tej rabaty ?bo jakos ciezko mi jest to wywnioskowac jeszcze samodzielnie ;-(


Iwonko własnie wczoraj chciałam odpisać u Ciebie bo z reguły odpowiedzi gdzies umykają w natłoku pisaniny i sie okazało ze Ty nie masz watku )) szkoda

Na tyłach to variegatusy miskant ) rabata bez miskantów ma. 4 na 3 metry długosc to 4 metry
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:40, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Madzenka napisał(a)
Co planujesz kupić w Wojsławicach?


Jak ktos powie kupuj ......to mysle ze sporo mogło by tego byc tak powaznie to szukam rozchodnikow i jezowek i jeden miskant juz bedzie na mnie czekał
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:42, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
eee_taam napisał(a)


ja na wiosne 2szt wymieniłam ...ale jak padna znów to tez juz nie kupie i jakas stara kepe wiosna podziele celem załatania dziur



Nie strasz kurcze u mnie tyle rozplenic ....wierze ze bedzie dobrze tylko mi brazowe popadały i środki rozplenicowe
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:43, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewa777 napisał(a)
A miałam jeszcze wspomnieć, że u Ciebie pięknie rosną trawki U mnie rozplenice Hameln już dwa razy nie przezimowały i dałam sobie z nimi spokój.


W tym roku to pogrom był z tymi trawami ale wierze ze to wyjątkowo ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:44, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Rozsyłałam niebieskie dla ślimaków ....trupów brak, dziury w jezówkach po byku i nawet nie mysle ze to moze byc to drugie białe świństwo , trzeba bedzie jakas wieczorna akcje zrobic .....wrrrrrrr
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
iwonkap 10:24, 22 wrz 2016

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
lojalna_ napisał(a)


Iwonko własnie wczoraj chciałam odpisać u Ciebie bo z reguły odpowiedzi gdzies umykają w natłoku pisaniny i sie okazało ze Ty nie masz watku )) szkoda

Na tyłach to variegatusy miskant ) rabata bez miskantów ma. 4 na 3 metry długosc to 4 metry


Dziękuje bardzo Jeszcze nie mam watku bo... w sumie chyba nie czas, ogród powstaje u mnie w takim tempeie ze watek umarł by smiercią przez nudę wiec jestem tu i tam i zerkam na piekne miejsca
lojalna_ 10:44, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwonko zapraszam ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies