Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Pszczelarnia 11:12, 21 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Full wypas. Ja bym chciała te buki 'Rohan Obelisk' zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej. Bardzo mi się podobają. Poproszę kilka foto-shotów.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agata19762 11:12, 21 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Uwielbiam tu zaglądać
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
beata_m 11:22, 21 wrz 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
noooooooooooo Jola normalnie ja bym sobie takiej harmoni w swoim ogrodku kiedys zyczyła jak u Ciebie i zebym za pare lat swoje zęcia z takim zachwytem mogła oglądać jak patrze na Twoje komplementów dość!!!
bo co napisze nastepnym razem
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
ewa004 11:35, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Zawrót głowy to ja mam za kaŻdym razem jak wystawiasz fotki
Buziaczki Jolcia
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
lojalna_ 12:06, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
polinka napisał(a)
Jolu czy ten cudny powojnik kwitnie przez cały sezon czy ma przerwę? Kolor biały czy lekko wpadajacy w żółć?


Paulinko powojnik miał przerwę krótka w kwitnienie i znowu zaczął tloczyć. Mam ich 5 sztuk i wszystkie zachowują się podobnie. Nie ma w nim żółci. W momencie rozkwitu kwiat jest zielony limonkowy troszkę
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:07, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
anbu napisał(a)


Dooopiero?
Ja już tydzień we frotach urzęduję Ciepła Kobitka z Ciebie Joluś hi hi


Haha no w robocie pięknie bym w tych frotach wyglądała buziol
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:13, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
lindsay80 napisał(a)
Jola, cudne te wczorajsze foty!
A wiesz pod wpływem Twojej rabaty przy ogrodzenie postanowiłam u siebie ML przy Artemiskach posadzić, już na etapie planowania był taki pomysł, ale wtedy stwierdziłam, że się nie zmieszczą, dziś też tak uważam, ale co tam, wcisnę je
Co ile masz graby przy ogrodzeniu posadzone?




Wydawało mi się ze ja juz je u Ciebie widziałam Artemis z LM )))

O grabach napisałam u Ciebie jeszcze dokładnie wymierze. A mnie ciągnie w pioropusze i chyba tam wcisne lub wymienię ma kwitnące trawy. Matulu jeszcze dobrze nie urósło a już o wymianie myślę ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:16, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
kamila66 napisał(a)

Bardzo ładne to zestawienie
Mam rabatę na której rośną kulki bukszpanowe w tamtym tygodniu dołożyłam pomiędzy Ice Dance, cale lato zastanawiałam się gdzie wysiedlić red baron z dotychczasowego miejsca Chyba już wiem


Kamilko to dobra wiadomość

Ja swoje red baron zabezpieczyli w ziemi kawałki mi metalu żeby się nie rozlazily
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mixtoorka 12:20, 21 wrz 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mniód! Cudnie! Rozplenice masz EXtra!!!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lojalna_ 12:22, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pszczelarnia napisał(a)
Full wypas. Ja bym chciała te buki 'Rohan Obelisk' zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej. Bardzo mi się podobają. Poproszę kilka foto-shotów.


Pszczółko jak tylko wrócę do domu zrobię fotki. Jednak muszę Ci powiedzieć ze trochę marudź na moje Rohan. Wolno rosną, kupiłam je stanowczo za małe i ciągle je oblepiaja mszyce walczę cały sezon .
Jednak urody im odmówić nie można.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies