Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Gocha 12:14, 22 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jolu zauroczona jestem tą rabatą z bukiem i Red Baronem. Mam 3 szt. buka nie posadzone i 6 Red Baronów to chyba muszę coś podobnego zrobić tylko nie bardzo wiem gdzie. Mnie już myślenie boli ostatnio. Buziaczki i miłego spotkania i udanych zakupów w Wojsławicach
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Milka 12:58, 22 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
lojalna_ napisał(a)



Nie strasz kurcze u mnie tyle rozplenic ....wierze ze bedzie dobrze tylko mi brazowe popadały i środki rozplenicowe

Dziwne, że brązowe padły, one mega wytrzymałe. Siewek z nich od groma, na totalnej suszy i żyją super, jak innszości padną, one zarosną wszystko
Jaki miskant??
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 13:26, 22 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lojalna_ napisał(a)


I pomyśleć, że tak tu było 2 lata temu.. musiałam wygrzebać takie starocie... dla niedowiarków, że można szybko mieć cudowny ogród
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
beata_m 13:30, 22 wrz 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hihih dwa lata to jestes mega szybka szybka i bardzo efektowna!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja wygrzebałam dziś podobnego starocia ale u mnie na razie prace w połowie może
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Dominika11 13:31, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
nie do wiary - tylko dwa lata
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kawa 13:38, 22 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
lojalna_ napisał(a)
Kawa Ty jestes kochana ))))rozgosc sie ))))



no fiemmm przecieszzzz

rabata z bukiem ładna
widziałm ostatnio takiego buka i na mnie wrażenia nie zrobił a tu na rabacie Twojej wygląda ekstra
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 13:46, 22 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
lojalna_ napisał(a)
Pszczółko Rohany dla Ciebie ))tak jak pisałam kupiłąm za małe , powoli rosna i ciagle maja mszyce ale je kocham )





Są piękne. I to najlepszy wybór do Twojego ogrodu. A te Red Barony przy nich i Variegatusy (tutaj rysuję serce) - bardzo lubię takie zestawienia kolorystyczne.

Ogród w dwa lata! O lala!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
lojalna_ 07:57, 23 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gocha napisał(a)
Jolu zauroczona jestem tą rabatą z bukiem i Red Baronem. Mam 3 szt. buka nie posadzone i 6 Red Baronów to chyba muszę coś podobnego zrobić tylko nie bardzo wiem gdzie. Mnie już myślenie boli ostatnio. Buziaczki i miłego spotkania i udanych zakupów w Wojsławicach



Gosiu ciesze sie bardzo ze Ci sie podoba )) czuje chyba tak samo jak Ty mam problem z ....wszystkim co wymaga przemyslenia haha zrzucam to na przesilinie jesienne ale ileż mozna buziaczki i dzieki mam nadzieje ze zakupy sue udają i przetrwają zime
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 07:58, 23 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Milka napisał(a)

Dziwne, że brązowe padły, one mega wytrzymałe. Siewek z nich od groma, na totalnej suszy i żyją super, jak innszości padną, one zarosną wszystko
Jaki miskant??


Mileczko w Twoim raju ciepła i słonca to wszystko przetrwa i siewki daje u nas jest inaczej kochana inny zimny swiat

Napisze jak bede go juz miała w rEnCach ))))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 08:00, 23 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mala_Mi napisał(a)


I pomyśleć, że tak tu było 2 lata temu.. musiałam wygrzebać takie starocie... dla niedowiarków, że można szybko mieć cudowny ogród


Anka ogrody to macie Wy ja mam tylko kawałek placu ale miło sie patrzy na zmiany . A jak ktos doceni robote to juz wielka przyjemnosc ))))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies