Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Sebek 22:35, 22 lis 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
Adwentowy





Super!

A wertykulacją mnie... zaskoczyłas
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 22:38, 22 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebek pogoda wymusza robote na ludziach )))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Adela 22:46, 22 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
lojalna_ napisał(a)
Elu mojemu eMowi to kazda robota sie podoba w ogrodzie sama nie wiem czy to dobrze bo juz sam decyzje podejmuje ) oby sam nie zaczał kupowac i sadzic nie chciał ))))


A wiesz, że po tym październikowym spotkaniu u Kapiasa, mój mąż zmienił podejście do ogrodu?
Wyczesywał tuje razem ze mną, zgodził się bez oporów na zmianę obwódki, i wyraził gotowość na wertykulację - tylko nie wiem, czy świadomie, bo mówiłam mu o tym w trakcie meczu. Dziś nawet nie zaliczył jazdy na rowerze
____________________
Ela - Moja ostoja
bdan 06:33, 23 lis 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
lojalna_ napisał(a)
Elu mojemu eMowi to kazda robota sie podoba w ogrodzie sama nie wiem czy to dobrze bo juz sam decyzje podejmuje ) oby sam nie zaczał kupowac i sadzic nie chciał ))))



No to masz fajnie
07:05, 23 lis 2016
lojalna_ napisał(a)
Sebek pogoda wymusza robote na ludziach )))))


ja bym się zastanowiła ... czy to pogoda wymusza robotę? ...czy to ludzie takie? ...że nie usiedzą na d..e


PS. nie wiem co sądzić o Pitbulu coś do mnie nie przemawia choc mogę sie mylić.

lojalna_ 09:56, 23 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Adela napisał(a)


A wiesz, że po tym październikowym spotkaniu u Kapiasa, mój mąż zmienił podejście do ogrodu?
Wyczesywał tuje razem ze mną, zgodził się bez oporów na zmianę obwódki, i wyraził gotowość na wertykulację - tylko nie wiem, czy świadomie, bo mówiłam mu o tym w trakcie meczu. Dziś nawet nie zaliczył jazdy na rowerze



Wiesz kiedy z mężczyzna gadac )) w trakcie meczu.

Z wertykulacja to spore ryzyko teraz juz pozno ale mam nadzieje ze moj trawnik przeżyje )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:58, 23 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
eee_taam napisał(a)


ja bym się zastanowiła ... czy to pogoda wymusza robotę? ...czy to ludzie takie? ...że nie usiedzą na d..e


PS. nie wiem co sądzić o Pitbulu coś do mnie nie przemawia choc mogę sie mylić.




Justys no cos Ty hahaha ))

Obejrzałam dwie pierwsze czesci z poślizgiem dopiero teraz bo wczesniej zupełnie takie kino do mnie nie trafiało. Jestem na tak . W wolnym czasie sie wybiorę jak tylko te tłumy znikną ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:21, 23 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ktos spamuje ogrodowiskowe watki. Napisałam juz do Danki ale to chyba trzeba do moderatora . Napiszcie do niego mnie z telefonu cos sie trudno dostac do niego .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AniMa 10:53, 23 lis 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Widziałam u Wieloszki...masakra jakaś...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
12:05, 23 lis 2016
lojalna_ napisał(a)



Justys no cos Ty hahaha ))

Obejrzałam dwie pierwsze czesci z poślizgiem dopiero teraz bo wczesniej zupełnie takie kino do mnie nie trafiało. Jestem na tak . W wolnym czasie sie wybiorę jak tylko te tłumy znikną ))


aaa to moze muszę dojrzeć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies