Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 11:51, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
kosolka napisał(a)
A ja znow o róży O Jasminie myslalas? Nie wiem czy mówilyśmy o niej. Ja jej nie wybiorę co prawda, ale może Ty z opisu fajna i sporo o niej słyszałam też dobrego.

Looknęłam tylko , bo lecę do pracy- różowa czyli trzeba poczytać a Ty czemu jej nie wybierzesz???
____________________
U BusyBee w ogródku...
kosolka 12:03, 30 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Bo Giardina bardziej mnie urzekła Ale właśnie czytam opisy na innych stronach- jasmine też powinno się okrywać Niestety.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
lojalna_ 12:16, 30 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
BusyBee napisał(a)


..ja po graby???... nie to jakaś pomyłka Jolu...
... byłam tylko w sobotę po byliny i trawy... teraz od rana sadziłam i zaraz lecę do pracy...Będę o 18ej - może jeszcze coś zrobię...
Jak się wyrabiam?? wcale się nie wyrabiam- nie cierpię pracować w ogrodzie przed pracą zawodową...teraz też - posadziłam resztę roślin od Asi- stipy i rozchodnika....i żurawki, bo wśród moich była jeszcze 1 żurawka od Asi Dzieliłam...słabo mi to idzie, bo część bez korzeni....na pewno się nie przyjmą- chyba,że ukorzeniacz coś da...

Ciekawe jak u Ciebie, to dopiero szaleństwo...



Gdzie Twój wpis widziałam ze po graby sie wybierasz?

Tyle zakupów zrobiłas to terax trzeba sie tym zajac hihi , własnie ja gdyby nie urlop to sobie tego wszystkiego nie wyobrazam oj stipy tez bym chciała musze kupic .... Miłego dnia
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewa777 15:15, 30 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Wreszcie nadrobiłam zaległości lekturowe na Twoim wątku. Podczas mojej nieobecności natrzepałaś 40 stron!!!
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
JulkAd 18:11, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


..ja po graby???... nie to jakaś pomyłka Jolu...
... byłam tylko w sobotę po byliny i trawy... teraz od rana sadziłam i zaraz lecę do pracy...Będę o 18ej - może jeszcze coś zrobię...
Jak się wyrabiam?? wcale się nie wyrabiam- nie cierpię pracować w ogrodzie przed pracą zawodową...teraz też - posadziłam resztę roślin od Asi- stipy i rozchodnika....i żurawki, bo wśród moich była jeszcze 1 żurawka od Asi Dzieliłam...słabo mi to idzie, bo część bez korzeni....na pewno się nie przyjmą- chyba,że ukorzeniacz coś da...

Ciekawe jak u Ciebie, to dopiero szaleństwo...


Kasiula żurawki na pewno się przyjmą, tylko wilgoć muszą mieć, one naprawdę twarde som...nawet jak korzeni nie mają, to najpierw trochę zbidnieją, a później liście młodziutkie puszczą...u mnie już nie jedna się tak przyjęła i ukorzeniła(bez ukorzeniacza, bo mi się szukać nie chciało)...też nienawidzę robić czegoś przed pracą, zarówno w ogrodzie jak i w domu...na szczęście w tym roku zazwyczaj na rano mam

Buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 19:09, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
kosolka napisał(a)
Bo Giardina bardziej mnie urzekła Ale właśnie czytam opisy na innych stronach- jasmine też powinno się okrywać Niestety.


Olu jeszcze nie doczytałam o tych różach...na szczęście nic pilnego, bo mam czas na decyzję... a Ty kiedy w końcu sadzisz- teraz czy wiosną...?

...może pisałaś u siebie...qrcze nie wyrabiam w Waszych wątkach...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 19:11, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
lojalna_ napisał(a)



Gdzie Twój wpis widziałam ze po graby sie wybierasz?

Tyle zakupów zrobiłas to terax trzeba sie tym zajac hihi , własnie ja gdyby nie urlop to sobie tego wszystkiego nie wyobrazam oj stipy tez bym chciała musze kupic .... Miłego dnia


No nie wiem nic o grabach....ale jak tak nich mówisz, to może powinnam je wziąć pod uwagę jak będę robić rabatę matrioszkową

A Ty Jolu jakie te graby będziesz sadzić???
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 19:13, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Wreszcie nadrobiłam zaległości lekturowe na Twoim wątku. Podczas mojej nieobecności natrzepałaś 40 stron!!!


Same się natrzepały....... bo ja coś próbuję działać.......i ciągle jakieś dylematy mam...po prostu wiem, że nic nie wiem i dobrzy ludzie pomagają

____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 19:19, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


Kasiula żurawki na pewno się przyjmą, tylko wilgoć muszą mieć, one naprawdę twarde som...nawet jak korzeni nie mają, to najpierw trochę zbidnieją, a później liście młodziutkie puszczą...u mnie już nie jedna się tak przyjęła i ukorzeniła(bez ukorzeniacza, bo mi się szukać nie chciało)...też nienawidzę robić czegoś przed pracą, zarówno w ogrodzie jak i w domu...na szczęście w tym roku zazwyczaj na rano mam

Buziaki


Super masz, że kończysz wcześnie...

Wróciłam po pracy o 18 i szybciutko poleciałam na dwór sadzić....pełna zapału posadziłam przetaczniki oczywiście dzieląc je na pół- wyszło mi 8 sadzonek- spędziłam nad tym do pół godziny. Jak skończyłam....... było ciemno..... .........kicha nie robota


Ja chcę lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 19:45, 30 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
BusyBee napisał(a)


Same się natrzepały....... bo ja coś próbuję działać.......i ciągle jakieś dylematy mam...po prostu wiem, że nic nie wiem i dobrzy ludzie pomagają



Ale dzięki tej lekturze zrobiłam sobie listę róż Masz gotowca
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies