Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

gierczusia 21:07, 29 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


W końcu jesteś Ewcia Barcelona!!! już przeczytałam u Ciebie Byłam tam 2 lata temu- mieszkałam w samym sercu- dzielnica Gotic super przeżycie , tym bardziej,że byłam świeżo po książkach C.R. Zafona....o mrocznej Barcelonie schyłku XIX wieku...Aaaale klimat- szczególnie nocą.......


Kofffam Zaffona
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
nicol21 21:16, 29 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
I co tam u pracowitej pszczółki słychać? Bo zakupy pokaźne więc jest co robić
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
BusyBee 21:31, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)

Kofffam Zaffona



Ja też - czytałam fffszystko
Polecisz coś w takich klimatach???
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 21:35, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
nicol21 napisał(a)
I co tam u pracowitej pszczółki słychać? Bo zakupy pokaźne więc jest co robić


Dzisiaj nic- próbuję pracować jeszcze,.... coby jutro mieć trochę czasu z rana na ogród- bo zakupy czekają
...pozdrowionka Nicol
____________________
U BusyBee w ogródku...
lojalna_ 08:26, 30 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jedziesz po graby? O jak cudnie nie moge sie doczekac zeby zobaczyc a ile kupujesz ?

U Ciebie tez szalenstwo jak sie wyrabiasz ? tyle tych planów
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Gocha 10:06, 30 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
BusyBee napisał(a)
Warto przy tej okazji dodać, że bagażnika mam ponad 500 litrów he he he
...teraz tylko to posadzić... aaaaa to już gorzej


Kasiu ja mam bagażnik ponad 800 l. i wracałam w lipcu od tych moich znajomych ze szkólki cała zapakowana. Syn jak to zobaczył to oniemiał Ha , Ha , Ha
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
lojalna_ 10:21, 30 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gocha napisał(a)


Kasiu ja mam bagażnik ponad 800 l. i wracałam w lipcu od tych moich znajomych ze szkólki cała zapakowana. Syn jak to zobaczył to oniemiał Ha , Ha , Ha


No ja sie nie dziwie jak moznaby było miejsce marnowac haha dobrze ze mandatu nie dostałas
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
kosolka 10:49, 30 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A ja znow o róży O Jasminie myslalas? Nie wiem czy mówilyśmy o niej. Ja jej nie wybiorę co prawda, ale może Ty z opisu fajna i sporo o niej słyszałam też dobrego.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
BusyBee 11:47, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
lojalna_ napisał(a)
Jedziesz po graby? O jak cudnie nie moge sie doczekac zeby zobaczyc a ile kupujesz ?

U Ciebie tez szalenstwo jak sie wyrabiasz ? tyle tych planów


..ja po graby???... nie to jakaś pomyłka Jolu...
... byłam tylko w sobotę po byliny i trawy... teraz od rana sadziłam i zaraz lecę do pracy...Będę o 18ej - może jeszcze coś zrobię...
Jak się wyrabiam?? wcale się nie wyrabiam- nie cierpię pracować w ogrodzie przed pracą zawodową...teraz też - posadziłam resztę roślin od Asi- stipy i rozchodnika....i żurawki, bo wśród moich była jeszcze 1 żurawka od Asi Dzieliłam...słabo mi to idzie, bo część bez korzeni....na pewno się nie przyjmą- chyba,że ukorzeniacz coś da...

Ciekawe jak u Ciebie, to dopiero szaleństwo...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 11:48, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)


Kasiu ja mam bagażnik ponad 800 l. i wracałam w lipcu od tych moich znajomych ze szkólki cała zapakowana. Syn jak to zobaczył to oniemiał Ha , Ha , Ha


.....ups Moi to też już nic nie mówią......
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies