Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 21:13, 02 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Nie liczyłam, ale nie mam nawet chyba 100. Myślę, że w jedną sobotę się wyrobię. Zwłaszcza, że będę sadzić w koszyczkach po kilka cebulek na raz

Myślę jeszcze nad miejscami. Fajnie by było wrzucić coś na przedogródek, żeby z ulicy było widać jak będę wracać z pracy. Ale tam mam dużo trawy



Pewnie, że dasz radę chociaż w koszyczkach sadziło mi się ciężej, bo spore dołki trzeba wykopać....
...w tym roku sadzę bez koszyczków...
____________________
U BusyBee w ogródku...
Kasya 21:14, 02 paź 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41957
Myśle jednak ze czekanie do listopada jest ryzykowne bo nie wiadomo kiedy przyjdzie zima
W zeszłym roku wszystkie mi pięknie wyrosły i zakwitly
Teraz planuje posadzić koło połowy października
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
BusyBee 21:15, 02 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)
Sadzenie cebulek odtrąbiacie?....no ja na sobotę też się zbieram, bo później to raczej trudno będzie czas znaleźć....

Buziskam


Powoli na to czas........ a jak u Ciebie sprawy w przedogródku?? Szukasz hortek???
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 21:20, 02 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kasya napisał(a)
Myśle jednak ze czekanie do listopada jest ryzykowne bo nie wiadomo kiedy przyjdzie zima
W zeszłym roku wszystkie mi pięknie wyrosły i zakwitly
Teraz planuje posadzić koło połowy października


I słusznie
Byłam u Ciebie po cichutku i widziałam nowego " smutaska" śliczny
........wszyscy coś sadzą! ....ależ się dzieje
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 21:41, 02 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Powoli na to czas........ a jak u Ciebie sprawy w przedogródku?? Szukasz hortek???


No chyba muszę....chociaż M po dzisiejszych cisach powiedział, już chyba dość krzaków w tym sezonie?...ale hortki sama posadzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 22:04, 02 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


No chyba muszę....chociaż M po dzisiejszych cisach powiedział, już chyba dość krzaków w tym sezonie?...ale hortki sama posadzę


Mój już się nie odzywa...w sprawie krzaków oczywiście tylko popatrzył dzisiaj takim dziwnym wzrokiem,.... bo przytargałam do domu 2 werbeny patagońskie....
No co??? ......dostałam je od koleżanki..... , ale nawet się nie tłumaczyłam.....i tak by nie uwierzył

A Tu się wykuruj do tych hortek wiesz, że Danusia nawet w grudniu sadziła, więc i Ty masz jeszcze czas...
____________________
U BusyBee w ogródku...
lojalna_ 17:20, 03 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
BusyBee napisał(a)


Mój już się nie odzywa...w sprawie krzaków oczywiście tylko popatrzył dzisiaj takim dziwnym wzrokiem,.... bo przytargałam do domu 2 werbeny patagońskie....
No co??? ......dostałam je od koleżanki..... , ale nawet się nie tłumaczyłam.....i tak by nie uwierzył

A Tu się wykuruj do tych hortek wiesz, że Danusia nawet w grudniu sadziła, więc i Ty masz jeszcze czas...



Hehe no jak tu wierzyc kobiecie zwłaszcza zonie hdzie te werbeny wyladuja ? Koło czego? Udało Ci sie zrealizowac plan zasdziłas?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewa777 17:27, 03 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
A ta werbena przezimuje u Ciebie. Czytałam o niej, że nie jest w stanie przeżyć zimy w naszym klimacie na zewnątrz, możemy więc ją traktować jako roślinę jednoroczną. Ale łatwo sama się wysiewa.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 18:53, 03 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


Pewnie, że dasz radę chociaż w koszyczkach sadziło mi się ciężej, bo spore dołki trzeba wykopać....
...w tym roku sadzę bez koszyczków...


Nowo ja też bez .. Idę na leniucha ....Zobaczymy co z tego będzie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 19:54, 03 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
BusyBee napisał(a)


Coś szybko Ci poszło... a dużo miałaś??


Rok temu miałam mało a w tym roku tylko 100 szt. tulipanów, 50 krokusów, 100 czosnków główkowatych i 50 szafirków hihihi już posadzone
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies