Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

jazzy 14:11, 31 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
ewakatowice napisał(a)


nikt nie słyszał
hahhaha

No mam nadzieję
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 14:11, 31 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)
też myślałam o ażurach wzdłuż budynku gdzie ma być dojazd do przyszłej wiaty - bo do garażu to raczej z grysu. Mi się kostka zwyczajnie nie podoba a jak już jakąś znajdę to mega kosmicznie droga. Do tej wiaty nie chce wszystkiego utwardzać tylko dwuślad i teraz jest opcja taka :

www.pinterest.com/pin/129267451776668950/

Nie otwiera mi się ten link
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Magda_ 15:52, 31 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
jazzy napisał(a)
Czyż to nie jest piękne?!


Stwierdzam u siebie zachwyt nad skrajnie rożnymi stylami - od totalnego minimalizmu do bogatych ogrodów pełnych najróżniejszych roślin
A najtrudniejsze w tym wszystkim to znaleźć złoty środek

Ja też tak mam - wciąż szukam złotego środka bo styl lubię nowoczesny ale moje otoczenie jest typowo wiejskie
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
ewakatowice 16:34, 31 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Magda_ napisał(a)

Ja też tak mam - wciąż szukam złotego środka bo styl lubię nowoczesny ale moje otoczenie jest typowo wiejskie


Och to i ja … najchętniej miałabym beton ze szkłem a do siedzenia snopek siana
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
katiaxx 17:34, 31 sie 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
jazzy napisał(a)

Nie powinnam tego głośno mówić, ale taras robimy z desek kompozytowych, czego Szefowa nie znosi Pewnie mnie tu zaraz zlinczuja
Powierzchnia tarasu to ok. 33mkw


oj, tam co się przejmujesz, przecież to Twój taras a każdy swoja opinię wyrazić może, jednemu się podoba - innemu nie - nie ma takiego co by wszystkim przypasował (czy jakos tak się mówi )ja tez myślałam o kompozytowych - szarych ale w końcu jakoś się nie zdecydowałam, ja to tchórz jestem. Na pewno wyjdzie śliczny, wstawiłabyś jakąś fotę "w trakcie"
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
jazzy 18:34, 31 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)


oj, tam co się przejmujesz, przecież to Twój taras a każdy swoja opinię wyrazić może, jednemu się podoba - innemu nie - nie ma takiego co by wszystkim przypasował (czy jakos tak się mówi )ja tez myślałam o kompozytowych - szarych ale w końcu jakoś się nie zdecydowałam, ja to tchórz jestem. Na pewno wyjdzie śliczny, wstawiłabyś jakąś fotę "w trakcie"

Ale czemu tchórz? Z czego będziecie robić? My jesteśmy lenie patentowe i stawiamy na bezobslugowosc A drewno nam sie podoba bardzo, kafle juz nie tak bardzo, dlatego taki wybor Ten czas, który musialabym poświecić na olejowa nie desek drewnianych wolę przeznaczyć na pracę w ogrodzie

Fotka będzie jutro - postaram się
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ewakatowice 18:36, 31 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
a dziś co ... nie można leniuchu?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
katiaxx 20:35, 31 sie 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
jazzy chcesz zostać mistrzem suspenu ? - tworzysz napięcie , musisz nam coś pokazać cobyśmy ( to znaczy JA) - szoku nie doznali.
A szary czy drewniany kompozyt ?
A tchórz - bo bałam się zdecydować bo nie wiem jak się sprawdzi po kilku latach, że nie znam nikogo kto by użytkował, blabla ...
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na płyty tarasowe. W sumie to nie jestem nimi zachwycona, ich wybór jest raczej wynikiem konsensusu niż spontanicznego "tak, muszę je mieć"
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
jazzy 21:40, 31 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
ewakatowice napisał(a)
a dziś co ... nie można leniuchu?

Nieee, bo tam ino kilka desek leży i właściwie mało widać, a jutro eM podgoni z robota i pstrykne
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 21:46, 31 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)
jazzy chcesz zostać mistrzem suspenu ? - tworzysz napięcie , musisz nam coś pokazać cobyśmy ( to znaczy JA) - szoku nie doznali.

Szoku? Co Ty Katiusza, obiecuje, że żadnego szoku nie doswiadczysz na moim wątku Zamiast tarasu pokażę coś innego...
A szary czy drewniany kompozyt ?

Jasne drewno. Okna mamy jasne,to może będzie się komponować
A tchórz - bo bałam się zdecydować bo nie wiem jak się sprawdzi po kilku latach, że nie znam nikogo kto by użytkował, blabla ...
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na płyty tarasowe. W sumie to nie jestem nimi zachwycona, ich wybór jest raczej wynikiem konsensusu niż spontanicznego "tak, muszę je mieć"

My w sumie też nie znamy nikogo kto od dawna użytkuje kompozyt. Ale skoro dają na to 25 lat... Ryzyk fizyk
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies