Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

jazzy 23:05, 13 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Konieczki napisał(a)
Wiesz jak sie ciesze ze chociaz Ty strana ogrodem, ja mialam imprezke (ale i tak lalo)
Cudnie masz Marta
Ty po imprezie pewnie też styrana. Chyba że byłaś gościem a nie gospodynią

Agi2006 napisał(a)
Ale wszystko ruszyło u Ciebie... Tam w tle te kuli to bukszpany czy danica?
To bukszpany. Fajnie, że jesteś

beata_m napisał(a)
Martuś co to za białe tulipanki????
Piękne fotki czyli pogoda dopisała??? U nas też było nieźle, nie lało do 17.00 tylko najmłodszy krótko spał i nie dał się wyżyć ogrodowo niestety macham ciepło
Becia, mam dwie odmiany białych tulipanów, jedną z nich to Wildhof, a tej drugiej, o którą pytasz, niestety nie pamiętam

Sebek napisał(a)
Co tam bambusy i tulipany - ta marihuana mnie powaliła
Weź, bo jeszcze przyjadą i mnie zamkną

Zana napisał(a)
Ciekawa jestem co podziałałaś w ogrodzie? Ja też się natyrałam, ale ja to wiecznie te doły kopie. Foteczki śliczniusie. Ciemne tulipany u Ciebie baaardzo pasują
Już nie pamiętam co robiłam, ten tydzień tak mi szybko zleciał. Dzisiaj posadziłam pomidory, paprykę, cukinię i bazylię. Jutro wsadzę fasolę i ogórki. Ślimaki mi już żrą wszystko, france...
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 23:10, 13 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
nawigatorka napisał(a)
cudne fotki a pisałam Ci kiedys ze lubie Twoje odziezowe piny
Chyba nie pisałaś

kasja83 napisał(a)
Marta jak zwykle zdjęcia piękne-uwielbiam Twoje makra...
To tylko takie średnie zbliżenia Do makra musiałabym dokupić obiektyw, ale chyba wolę wydać tą kasę na rośliny
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
polinka 23:16, 13 maj 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Czad te Twoje tulipany! Szkoda , ze takie małe zdjęcie...Na IG lepsze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
babka 23:17, 13 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Marta powalasz i rozwalasz, masz cudną roślinność i tak pięknie ja nam pokazujesz Trzymasz formę
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 00:19, 14 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
polinka napisał(a)
Czad te Twoje tulipany! Szkoda , ze takie małe zdjęcie...Na IG lepsze

U mnie od początku są tylko trzy kolory tulipanów Może w tym roku uda się choć części nie wykopać?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 00:24, 14 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
babka napisał(a)
Marta powalasz i rozwalasz, masz cudną roślinność i tak pięknie ja nam pokazujesz Trzymasz formę

Dzięki wielkie! Moja forma spada, jestem tej wiosny ciągle zmęczona. Chyba przesilenie mnie teraz dopadło. A mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia w ogrodzie... Chociażby opryski... Trudno się wstrzelić między deszcze...
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
babka 00:47, 14 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
U mnie już przestało padać chociaż nie wiadomo na jak długo. Dziś słonecznie było, aż się zgrzałam
Powiedz jak to jest? lubię taki ład, porządek i spokój jaki panuje między innymi u Ciebie w ogrodzie też tak chcę mieć a nie wychodzi. To kwestia planu, projektu czy oleju w głowie ? Za cholercię nie umiem się tego nauczyć
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 22:46, 14 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
babka napisał(a)
U mnie już przestało padać chociaż nie wiadomo na jak długo. Dziś słonecznie było, aż się zgrzałam
Powiedz jak to jest? lubię taki ład, porządek i spokój jaki panuje między innymi u Ciebie w ogrodzie też tak chcę mieć a nie wychodzi. To kwestia planu, projektu czy oleju w głowie ? Za cholercię nie umiem się tego nauczyć
Oluś, ja na ten przykład mam wrażenie, że u mnie ciągle chaos panuje w ogrodzie. I chyba właśnie dlatego, że nie mam żadnego planu, projektu, ani oleju w głowie Sadzę wszystko po omacku, na spontanie. Wierz mi, wszystko jest u mnie kwestią przypadku. Chociażby te moje kulki w trawie - to była sekunda, bo akurat musiałam przesadzić te buksy na cito w inne miejsce, no i eM pyta "Gdzie?", a ja "Tam!" i wsio
Już chyba tak mam, że u mnie (z reguły) pierwsza decyzja najlepsza

Na dobranoc zostawiam moje na wpół rozwinięte czochy Szkoda, że nie kwitną całe lato...

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
malkul 11:29, 16 maj 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
wpół czochy cudnie wtopiły się w ten wytworny front prosze wiecej zdjęć bom stęskniona
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Agi2006 15:01, 16 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824


"To bukszpany. Fajnie, że jesteś "

Tak myślałam, ze u Ciebie to jednak bukszpany. Pytam bo rozmyślam o froncie domu i szukam kulek. Mam juz bukszpany i trochę jest z nimi zachodu Ciągle coś łapią...Dlatego myślałam, zeby może kupić danice. Obłędnie u Ciebie.

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies