Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 13:53, 19 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
W sierpniu mam akurat urlop nie wiem jednak kiedy będę się "wakacjować" choć troszkę. Jak zgramy terminy to jestem "ZA"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 13:55, 19 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ja tez jestem ZA
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao_J 16:06, 19 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
AsiaK_Z napisał(a)
Styczeń już prawie się kończy, luty krótki i .... marzec najpierw Gardenia później wiosna
Anka przyjeżdżaj

Gdybym mogła tak wpaść na dwupasmówkę i lecieć to pewnie bym przyjechała ale ja musiałabym takimi drogami jechać że nim bym do Poznania dojechała już bym miała dość. Jechałam już w tamte strony i raczej tego nie powtórzę. 12 godzin za kierownicą. Sorki ale nie dam rady.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
patrycja 16:22, 19 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Cześć Asiu, Mogę tak do ciebie się zwracać?Napisz proszę gdzie odbywa się Gardenia jestem świeża w temacie i czy są jakieś rarytasy.Z góry dziękuję
____________________
Patrycja mój ogródek
olga80 16:29, 19 sty 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
AsiaK_Z napisał(a)
Zima na RODosie


u mnie ogród też cały w lukrze taki bajkowy świat
____________________
Teresa Moje małe królestwo
AsiaK_Z 16:45, 19 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Makao_J napisał(a)

Gdybym mogła tak wpaść na dwupasmówkę i lecieć to pewnie bym przyjechała ale ja musiałabym takimi drogami jechać że nim bym do Poznania dojechała już bym miała dość. Jechałam już w tamte strony i raczej tego nie powtórzę. 12 godzin za kierownicą. Sorki ale nie dam rady.

Ech, trudno, ale 12 godzin i ja bym nie wytrzymała
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 16:53, 19 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
patrycja napisał(a)
Cześć Asiu, Mogę tak do ciebie się zwracać?Napisz proszę gdzie odbywa się Gardenia jestem świeża w temacie i czy są jakieś rarytasy.Z góry dziękuję

Pati, Gardenia to targi ogrodnicze. Odbywają się co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dziale "Spotkania" jest założony wątek dot. tegorocznych targów, jest także wątek i zdjęcia z zeszłego roku.
Targi to jedno, a spotkanie z Ludźmi z Ogrodowiska to drugie. Jest okazja do poznania się w realu, porozmawiania. Jest miodzio Dogadaj się może z Ogrodniczkami z Twoich stron (m.in. Iwona, Alisonek) i przyjeżdżajcie
Gardenia 2017, a tu Gardenia 2016
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 16:54, 19 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
olga80 napisał(a)


u mnie ogród też cały w lukrze taki bajkowy świat

Zazdroszczę, że masz taki widok z okna. Ja muszę dojechać na RODos ale fakt, pięknie jest. Mróz to wspaniały malarz
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Makao_J 16:58, 19 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
AsiaK_Z napisał(a)

Ech, trudno, ale 12 godzin i ja bym nie wytrzymała

Nie mówię że nigdy nie pojadę. Jestem ciekawa Gardenii bo zupełnie inny asortyment niż na Expo. Inna pora roku.
Ale jeszcze nie w tym roku.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AsiaK_Z 17:02, 19 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Makao_J napisał(a)

Nie mówię że nigdy nie pojadę. Jestem ciekawa Gardenii bo zupełnie inny asortyment niż na Expo. Inna pora roku.
Ale jeszcze nie w tym roku.

Aniu, Gardenia zdecydowanie większa od Expo, "Ludziów jak mrówków" ale fajnie jest
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies