Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

waldek727 23:43, 14 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
babka napisał(a)
Czy ktoś potrafi zidentyfikować tę kwitnącą na niebiesko roślinę ?

http://www.buytengewoon.nl/Portfolio/moderne-stadstuinen/070_Tjeerdsma-Kampen/large/05.jpg

http://www.buytengewoon.nl/onze-tuinen/moderne-stadstuinen/077_Kolk-Genemuiden.html

Agapant afrykański.
Eeee. Już widzę, że Justynka rozszyfrowała zagadkę.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
babka 23:44, 14 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)
Ola, słyszałam że na kawę i ciastka zapraszasz
Ale skoczyło u Ciebie stron.... Jak zwykle poknociłam i źle Ci napisałam, różanecznik nie za wysoko posadzony, a może za nisko, ale widzę, że już zyskałas fachową diagnozę Ostatnio czesto zdarzaja mi się takie lapsusy językowe... chyba musze odpocząć..

Super avatarek - wiosna w pełni


Reniu ciasteczka jeszcze som, wpadaj
Narazie to jest przywoływanie wiosny
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 23:46, 14 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
alinak napisał(a)
musi mieć ciasno w doniczce ,wtedy ładniej kwietnie .

Alinka !!!!
Tak, własnie czytałam że lubi ciasnotę Chyba się pokuszę, co prawda donic jeszcze nie mam ale od czegoś trzeba zacząć
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 23:50, 14 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
waldek727 napisał(a)

Agapant afrykański.


Jaki miły gość z pomocną dłonią do mnie zawitał
Bardzo się cieszę z wizyty Zaglądam też do Pana ale tak pocichutku, pełen szacun dla wiedzy i postawy ! Pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
waldek727 23:54, 14 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
babka napisał(a)


Jaki miły gość z pomocną dłonią do mnie zawitał
Bardzo się cieszę z wizyty Zaglądam też do Pana ale tak pocichutku, pełen szacun dla wiedzy i postawy ! Pozdrawiam i zapraszam częściej

Ja do Pani też zaglądam Pani Olu.
Z postawy Olu, to bardziej mi ta Twoja przypada do gustu.
Wiesz? Ta na avatarku.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
babka 23:58, 14 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
waldek727 napisał(a)

Ja do Pani też zaglądam Pani Olu.

Sugestiu paniał

waldek727 napisał(a)
Z postawy Olu, to bardziej mi ta Twoja przypada do gustu.
Wiesz? Ta na avatarku.


chodzi o postawę w stylu "a ja sobie leżę pod gruszą" ? Lubię ten stan
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
waldek727 00:08, 15 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
babka napisał(a)

Sugesriu paniał
chodzi o postawę w stylu "a ja sobie leżę pod gruszą" ? Lubię ten stan

Tak, tak Olu. Właśnie chodzi mi o tę czynność pod gruszą.
Czasami wstać, coś zagrabić, może nawet i podlać roślinkę albo wyrwać jakiegoś chwaścika i szybciutko spowrotem do pozycji horyzontalnej.
Rzecz jasna, żeby troszkę odpocząć.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
babka 00:15, 15 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ma się rozumieć
Tylko z Twojego wątku wynika, że zbyt dużo czasu tej postawie nie poświęcasz, wręcz odwrotnie Ja to lubię się polenić choć podobno leżeć i pachnieć też nie potrafię Ale cały czas się szkolę w tym temacie.
Znaczy się w temacie leżenia i pachnienia
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 00:35, 15 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
To i ja pochwale avatatrek Tylko że jak tak patrzę jak leżysz na tym hamaku to mi się nie chce do wideł iść

Patrząc z kolei na to zdjęcie dużej żwirowej donicy, to pomyślałam czy nie lepiej byłoby dać tam np. korę? To by urozmaiciło nieco Twój kamieniołom A jeśli chodzi o to czym ją obsadzić - może jakieś wyższe trawy, np. Miskanty, bambusy, itp. coś co dodałoby dynamiki
Jak myślisz?
(nie bij )
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
waldek727 00:51, 15 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
babka napisał(a)
Ma się rozumieć
Tylko z Twojego wątku wynika, że zbyt dużo czasu tej postawie nie poświęcasz, wręcz odwrotnie Ja to lubię się polenić choć podobno leżeć i pachnieć też nie potrafię Ale cały czas się szkolę w tym temacie.
Znaczy się w temacie leżenia i pachnienia

Co Ty, Olu.
Ja tak jak większość z nas. Nieraz wracam o świcie z pracy, to czmycham od razu do ogródka. Pośpiewam trochę roślinkom, pogadam z godzinkę ze swoimi małymi waranami które już zaczynają wygrzewać się na słońcu.
A oswojone diabły, jakby w cyrku się wylęgły.
Później wrzucę coś na ruszt i obserwuję z leżanki jak ptaki budzą się do życia.
W temacie leżenia i pachnienia, to to akurat u kobiet mi nie przeszkadza. Jak facet jest zaradny życiowo, to da się jakoś to wszystko połączyć.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies