Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

inag 21:48, 04 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Pierwszy raz widzę Twoją pergolę po skończeniu i powiem Ci że... WYMIATA!!! Pięknie to wyszło! Nie wiem jak mozesz byc niezadowolona? Naprawde jest swietnie!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
07_Rene 10:36, 05 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Babko, skleroza nie boli... zapomniałam u Ciebie wkleić link do powojników, ale już widziałaś
Ja nie doradzę... Wiem że niezawodne są bylinowe, ale one się nie wspinają
Ktoś ma sporą kolekcję powojników, ale kto?
Jak odszukam to Ci podpowiem...
Na pewno Ania z Dębowego Lasu
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 23:12, 05 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Pawełku, własnie o cebulowych wspomniałam "piętro" wyżej Czyli popierasz pomysł
Zastanawiam się czy jak jeżówki trochę się rozwiną nie podzielić ich i gęsiej posadzić ?
Konieczko kochana, trochę pomarudzić muszę... tak dla higieny psychicznej
Dzięki że wierzysz we mnie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 23:19, 05 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Iwonka, pergola choć nie jest idealna i nie do końca jest taka jaką chciałam to mi też się podoba. Ale z doborem roślin i ich komponowaniem mam duży problem, stąd te moje wieczne dylematy i lamenty
Reniu za link i podpowiedź bardzo Ci dziękuję, będę się rozglądać Chociaż pierwszy z brzegu clematis ze stronki, którą podesłałaś już mi się bardzo odpowiada
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
frezja 09:12, 06 maj 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inag napisał(a)
Pierwszy raz widzę Twoją pergolę po skończeniu i powiem Ci że... WYMIATA!!! Pięknie to wyszło! Nie wiem jak mozesz byc niezadowolona? Naprawde jest swietnie!


Potwierdzam...
____________________
Ewa - Ogrodowy song
babka 10:33, 06 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
frezja napisał(a)


Potwierdzam...

Ona jeszcze nieskończona
dzięki
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 10:35, 06 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Miało świecić słońce - nie świeci
Miało nie padać - pada
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 12:04, 06 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
U nas znowu lało całą noc, teraz się co nieco przejaśnia, ale znowu woda wszędzie stoi, darni raczeń nie ma co ściągać, bo zamiast trawy, pół tony ziemi mi wychodzi. Z pieleniem też cięzko

Z moich tegorocznych clematisów padły dwa, liczę że odbiją od korzenia. Grunt to kupić zdrową sadzonkę. Z tej stronki co linkowałam to spore sadzonki sprzedają, ale trochę drogo. Daj znać na którego się zdecydowałaś...
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 12:42, 06 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)
U nas znowu lało całą noc, teraz się co nieco przejaśnia, ale znowu woda wszędzie stoi, darni raczeń nie ma co ściągać, bo zamiast trawy, pół tony ziemi mi wychodzi. Z pieleniem też cięzko

Z moich tegorocznych clematisów padły dwa, liczę że odbiją od korzenia. Grunt to kupić zdrową sadzonkę. Z tej stronki co linkowałam to spore sadzonki sprzedają, ale trochę drogo. Daj znać na którego się zdecydowałaś...

Liczyłam, że mi pomożesz z wyborem
Byłam dziś w nowej szkółce w okolicy. Mają spory wybór roślin, drzewek. Z tych, które mnie interesują; śliwy wiśniowe i wiśnie osobliwe na wysokim pniu 150zł
Cis Wojtek 19. Klony też są i derenie ale te ostatnie w formie krzewów.
Nie wiem czy to okazyjne ceny ale plusem jest że miałabym zaraz pod nosem. Niestety ŚŚ nie uświadczysz i to co mnie zawsze denerwuje w szkółkach, nie ma nazw, opisów, cen i pani mało zorientowana.
Jeżówka jaka? taka bordowa
Trawa ? niebieska
itp itd ... załamka
Z pogodą łączę się w bólu
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 13:12, 06 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)
Z tej stronki co linkowałam to spore sadzonki sprzedają, ale trochę drogo.

Gdzie Ty widzisz tam ceny ? szukam i nie widzę sklepu
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies