Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródeczek

atena13 00:23, 14 wrz 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam serecznie, z radością oglądam Wasze ogrody, dlatego też chciałabym pokazać kilka moich fotek. Wiem, że daleko mi do Was ale mimo to czuję chęć pokazania "Mojego ogródeczka". Zapraszam kto ma ochotę
____________________
atena - Mój ogródeczek
grazyna_olsz... 09:41, 14 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witam serdecznie

Bardzo ładny ten Twój ogródeczek
Widać że zadbany czyściutki ogrom pracy włożony
Pięknie prezentują sie juki w pełnym rozkwicie
Jak pozwolisz to bede zaglądać

Masz nieaktywny podpis ale nie bardzo wiem jak ci podpowiedziec jak sie to robi taki laik ze mnie komputerowy ale zapewne za chwilkę zajrzy tu bardziej doświadczona koleżanka
Gardenarium 09:41, 14 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, masz w ogródeczku sporo wspaniałych okazów i widać, że dużo pracy wkładasz a staranną pielęgnację

Zauroczyło mnie szczególnie drugie od końca zdjęcie z różami i żółtą tują wschodnią

Jeśli możesz nabij 3 puste posty, rozdzielę zdjęcia, bo w jednym poście prosimy o wklejanie nie więcej niż 4 zdjęcia. Poprawię to z miłą chęcia Zapraszam do odwiedzania innych ogrodów, a wtedy ktoś też Cię odwiedzi

Link do mojego ogrodu mam w podpisie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anita_kazmie... 11:09, 14 wrz 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Ślicznie masz
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
atena13 23:07, 14 wrz 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123



Właśnie kilka dni temu przesadziłam wierzbę trochę bliżej murku od garażu, bo wystawała na chodnik martwię się czy się przyjmie. Chciałabym na tej rabatce zlikwidować całkowicie trawnik, bo z kosiarką trzeba tam lawirować. Może ktoś ma jakiś pomysł co tam posadzić.
Jak na razie to umyśliłam sobie , że przesadzę tam 2 hortensje i może jeszcze 2 pięciorniki i wysypię całość żwirkiem.

Jeśli ktośma jakiś pomysł to jestem otwarta na wszelkie sugestie

Oto zdjęcie owej rabatki:






________________________

Aneta- Mój ogródeczek
____________________
atena - Mój ogródeczek
Iwk4 02:31, 15 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anetko, nie mogłam spać. Obudził mnie bzyczący i gryzący komar. Więc wybacz odwiedziny o tej porze. Z trudnością odnalazłam twój wątek. Koniecznie poczytaj ten wątek: http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
Chwilę trwa nauczenie się, jak zrobić podpis swojego wątku jako link, aby inni mogli łatwiej do ciebie trafić

Druga rzecz techniczna, to Danusia, czyli szefowa prosiła byś umieściła 4 puste posty, np. napicz tam "Miłego dnia", albo wstaw buźkę, aby mogła rozbić twoje fotki do kilku postów.

Ogródeczek masz zadbany, pięknie ci kwitną juki. Ja moje w tym roku przesadzałam, bo kilka lat już nie kwitły
Widzę u ciebie sporo rabat żwirkowych. Czytam też, że chcesz zlikwidować trawniczek. Może tym razem wymościsz rabatkę korą? Hortensje lubią kwaśną ziemię, więc kora jako ściółka byłaby lepsza dla nich, niż żwirek. Masz piękne bonsai.

Miłego tygodnia życzę. Wpadnę później. Tzn. w tygodniu
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 07:10, 15 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aneta - Mój ogródeczek

Cytuj i masz gotowy tekścik linku Wklej w podpisie bez słowa quote
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agatan24 09:38, 15 wrz 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Witam koleżankę ? Ślicznie jest u Ciebie, będę zaglądać.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
nieszka 10:17, 15 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
atena13 napisał(a)

Witam i ja
Masz bardzo ładne zadbane rośliny! Ta róża na zdjęciu powyżej mnie zwłaszcza urzekła. Wiesz może co to za jedna?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
atena13 22:07, 15 wrz 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam ale tu pięknie u Ciebie i jak na razie to na zdjęciach nie wygląda za gęsto -akurat wszystko ładnie się komponuje.

Róża niestety nie wiem jak się nazywa, bo kartka już chyba zginęła ale jutro spróbuje pogrzebać może jeszcze coś zostało















Aneta - Mój ogródeczek
____________________
atena - Mój ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies