Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Iwk4 23:32, 15 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Iwonko okrutnie mało było białych, nie bardzo mogłam wybrać, teraz róż pudrowy i miętowe chyba na czasie bo pełno tego, cudne fakt, ale już tak biało - złoto wymyśliłam i udało mi się tego trzymać, nie wiem jak, ale się udało

Fajnie będzie z tą twoją biało - złotą choinką. U mnie chyba najbliższa okolica jakaś zacofana, bo żadnego różu pudrowego nie widziałam, hi, hi.

W tym roku trzymam się białego, bo mój pokój w zieleni się kąpie. Zapowiedziałam e-mowi, ze na drugi rok malowanie, a on, że ta zieleń mu odpowiada, najmłodszy go poparł. Zmierzyłam ich takim wzrokiem, że chyba zimno wkoło się zrobiło. Powiedział tylko, że mogę malować, jak go w domu nie będzie. Chyba najmę malarza jakiegoś , hm ...
Ta moja beżowa szarość w jadalni i kuchni bardzo mi odpowiada, chciałabym ten kolor na salony wprowadzić. Róż wtedy by pasował, bo teraz, to szkoda gadać
____________________
Ogródek Iwony II
Ewkakonewka 23:41, 15 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Iwonka jak nic trzeba Ci pomóc w tym malowaniu, nie ma rady
U mnie wszechobecne kremy na ścianach i meble brązy, tylko sypialnie na zielono. I podobna historia, chciałam na szaro, ale jeden głos to za mało i nie przeszło Ale też zamierzam w przyszłym roku to zmienić, jakąś grupę wsparcia zrobimy co? i damy radę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Donia72 18:27, 16 gru 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ewkakonewka napisał(a)
I jeszcze lampion zgapiony z Ogrodowiska I on to mi się dopiero podoba przyznaję z ręką na sercu uhuhuhu




Ewka, mi też się podoba ta dekoracja i chyba sobie ją odgapiętylko, że ja mam latarenki otwierane z boku
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
bartek_luberda 20:14, 16 gru 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Większość jest otwierana z boku to tak jak z szafą jak mi się nie mieści to z kopa i szybko zamknąć Hi hi
____________________
Ogródeczek
nicol21 20:27, 16 gru 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10345
Ale zakręcony pomysł z tymi srebrnymi owocami na drzewach Gicior!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
eda 21:02, 16 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Latarenki na temacie bombeczki jak perełki buziaki Ewcia
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
siakowa 07:34, 17 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
uwielbiam latarenki w wersji "inaczej" a w nich bombki, szyszki, swiatełka itp
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 07:36, 17 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ewkakonewka napisał(a)
I jeszcze lampion zgapiony z Ogrodowiska I on to mi się dopiero podoba przyznaję z ręką na sercu uhuhuhu




ja bym sie nie powstrzymała i wcisneła tam jeszzce sznurek delikatniutkich swiatelek pomiedzy zeby te bombeczki błyszczały swieciły jeszcze bardziej
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Ewkakonewka 10:11, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Donia72 napisał(a)


Ewka, mi też się podoba ta dekoracja i chyba sobie ją odgapiętylko, że ja mam latarenki otwierane z boku

Doniaaaa witaj, ale dłuuugo Cię nie było. Fantastyczną masz ptasią stołówkę
No ta latarnia akurat górę ma otwieraną to łatwo poszło. Ale odgapiaj latarnię pewnie Na leżąco wkładaj, zamknij i potem delikatnie postaw, albo nie wiem jak, ale przecież dasz radę Buziaki
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:11, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
bartek_luberda napisał(a)
Większość jest otwierana z boku to tak jak z szafą jak mi się nie mieści to z kopa i szybko zamknąć Hi hi

Uhuhuhu chyba z szafą to łatwiej musi być uhuhuuhu
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies