Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 21:06, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Macham do Was i idę dalej machać żelazkiem
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
ana_art 21:43, 17 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ewkakonewka napisał(a)

Tak Jula i Jysk to w moim zasięgu, może jutro pojadę Dzięki wielkie Allegro to jakoś przed świętami mnie zawiodło kiedyś i już odpuszczam w takim gorącym terminie.

dzisiaj kupiłam w jysk na przecenie za 10zł
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:45, 17 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ewkakonewka napisał(a)

Sroka przodownica melduje, że prasowanie firanek mnie pochłonęło..... oby nie do rana uhuhuhu Ale wszystkich okien i tak nie pokonałam bo szybki lot do pediatry musiałam zrobić, przecież dwa dni w przedszkolu to już i tak długo, i znowu siedzimy w domu. Tak to jest.
haha u mnie Jasiek właśnie rekord pobił od ubiegłego poniedziałku chodzi po trzytygodniowej przerwie chociaż już słyszę delikatne pokasływanie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ewkakonewka 23:15, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
ana_art napisał(a)
haha u mnie Jasiek właśnie rekord pobił od ubiegłego poniedziałku chodzi po trzytygodniowej przerwie chociaż już słyszę delikatne pokasływanie...

No witamy w klubie Wiosnaaaa chodź to skończą się kaszle itd.
Super cena, tylko jak ja jutro uziemiona to polatałam, muszę M. wydelegować, ale wtedy kupi, wróci, a ja nic nie zobaczę hm
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
eda 22:32, 18 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewcia już wyżelazkowałaś wszystkich chodź teraz do mnie bo ja strasznie tego nie lubię robić Buziaki bo idę spać paaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewkakonewka 22:54, 18 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Na szczęście już i światełka założyłam teraz chwila relaksu i czas na szuranie garkami będzie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Napia 09:20, 19 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ewkakonewka napisał(a)
I jeszcze lampion zgapiony z Ogrodowiska I on to mi się dopiero podoba przyznaję z ręką na sercu uhuhuhu



Ewka, ale super pomysł ja wcześniej nie widziałam, dopiero u Ciebie, i strasznie mi się podoba
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
siakowa 09:21, 19 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ewkakonewka napisał(a)
Na szczęście już i światełka założyłam teraz chwila relaksu i czas na szuranie garkami będzie

no to pokaz te swiatelka, nie skąp widoków
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Ewkakonewka 09:30, 19 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kasia puki co deszcz pada jak się tylko uda to pokażę oczywiście, że pokażę, ja to lubię światełka jak dziecko huhuhu A wiesz ten lampion booosko wygląda buuuzia dla Cię za myślenie za mnie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
siakowa 09:36, 19 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ewkakonewka napisał(a)
Kasia puki co deszcz pada jak się tylko uda to pokażę oczywiście, że pokażę, ja to lubię światełka jak dziecko huhuhu A wiesz ten lampion booosko wygląda buuuzia dla Cię za myślenie za mnie


bardzo się ciesze
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies