Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 10:14, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
nicol21 napisał(a)
Ale zakręcony pomysł z tymi srebrnymi owocami na drzewach Gicior!

Dziękuję i witam w moim wątku Lubię zakręcone pomysły... ściągać, bo sama ich nie mam, aaa szkoooda
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
justi 10:14, 17 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Biało- złotą choinkę miałam rok temu, to fajne zestawienie, tylko choinkę miałam pokraczną, to może nie było najpiękniej
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Ewkakonewka 10:18, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
eda napisał(a)
Latarenki na temacie bombeczki jak perełki buziaki Ewcia

Latarenka mnie ciągle zachwyca Już w tamtym roku chciałam taką, ale kupiłam ją po świętach dopiero Ale się doczekała
Siostra moja obejrzała moje bombki i powiedziała: "nooo od razu widać, że na wschodzie mieszkasz" uhuhuhuhu
Buziaki wysyłam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:22, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
siakowa napisał(a)


ja bym sie nie powstrzymała i wcisneła tam jeszzce sznurek delikatniutkich swiatelek pomiedzy zeby te bombeczki błyszczały swieciły jeszcze bardziej


Twój pomysł z szyszkami w latarence kupuję Ale to za rok, dokupię kolejną latarnię i będzie
Światełka w środku - przekonałaś mnie tylko muszę kupić takie delikatne właśnie bo mam, ale na ciemnym kablu to słabo będzie nie? Podpowiadaj dalej i dalej Podoba mi się
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
siakowa 10:25, 17 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ewkakonewka napisał(a)


Twój pomysł z szyszkami w latarence kupuję Ale to za rok, dokupię kolejną latarnię i będzie
Światełka w środku - przekonałaś mnie tylko muszę kupić takie delikatne właśnie bo mam, ale na ciemnym kablu to słabo będzie nie? Podpowiadaj dalej i dalej Podoba mi się


taaa na ciemnym kablu słabo wygląda zobacz u mnie wlasnie mam ciemny w latarence - czeka na zastepcę tylko nie wiem czy sie doczeka choc tak na siłe to jest zielony tak jak wazonik i habaź choinkowy
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Ewkakonewka 10:26, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
justi napisał(a)
Biało- złotą choinkę miałam rok temu, to fajne zestawienie, tylko choinkę miałam pokraczną, to może nie było najpiękniej

Hej, witam u mnie czy my też jesteśmy prawie sąsiadkami? Napiszesz mi na pw gdzie mieszkasz? Właśnie pisałam, że mnie siostra podsumowała, że widać od razu, że na wschodzie mieszkam po tych bombkach no co zrobić hehehe Ale taki plan na ten rok, choinki jeszcze nie kupiłam, zobaczymy co to się uda z tych pięknych błyszczących planów
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:28, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
siakowa napisał(a)


taaa na ciemnym kablu słabo wygląda zobacz u mnie wlasnie mam ciemny w latarence - czeka na zastepcę tylko nie wiem czy sie doczeka choc tak na siłe to jest zielony tak jak wazonik i habaź choinkowy

I jeszcze trzeba kupić te na baterie jak Jola lawendowa ma nie, żeby się z kablami nie motać, cudowne to rozwiązanie na baterie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
siakowa 10:30, 17 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
tak cudowne mam juz takie 3 szt
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
beata_m 10:35, 17 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
no ta laterenka Ewcia pierwsza klasa dziewczyny już wychwaliły to nawet dodać już nie ma co
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Ewkakonewka 10:35, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
siakowa napisał(a)
tak cudowne mam juz takie 3 szt

Gdzie je kupujesz? Tylko nie mów Ikea, bo u mnie pamiętasz koparki dopiero A do stolicy już nie pogonię
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies