Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 17:57, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Mamy ciąg dalszy strony której część pokazałam wcześniej. Magnolia /kwitnie na żółto/, potem ostrokrzew, choinka /przecież nie wiem jaka i przy domu przy małym tarasie juka /chyba tak to się nazywa/.

/
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 17:59, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dalej taras i wierzba...

____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 18:02, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dalej choinka tej samej maści co wcześniej /nawiasem mówiąc chora jest i muszę się nią zająć/
i moje magiczne przejście do sąsiada

____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 18:08, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
I zbliżamy się do końca, w głębi widać warzywnik, który z założenia ma być czterema kwadrami wyciętymi w trawie, chyba 2m x 2m. W tym roku powstały 3 i rosną w nich warzywa Czwarty powstanie teraz jesienią, jak przesadzę kolejną choinką, która rośnie, gdzie popadnie, czyli wg. wcześniejszej mojej radosnej twórczości ogrodowej.


____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 18:13, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
I na samym końcu od północnej strony jagodnik /winogron, maliny, borówki, jeżyny, truskawki. A teraz prym tam wiedzie tykwa i dynia. Tykwa jest wszędzie, na drzewach, na ziemi, na tujach , a tylko 3 ziarenka siałam
Generalnie warzywnik i jagodnik obrobiony tylko kanciki podszlifować.


____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 18:30, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Idąc za ciosem jeszcze tyły i koniec na dzisiaj. Tył działki, wróć ogrooodu to północna strona świata, a tam co ojczyzna dała, sosny, świerk kłujący, brzozy, sosna czarna, orzech włoski, bez i kto wie co jeszcze, tzn. ja wiem, ale rabata leśna nie uda się tam za nic na świecie... sprawdzone I to będzie kolejny etap moich działań, jak skończę z przodu koło słupa. Sądzę, że wiosną to nastanie dopiero.


____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
nieszka 18:35, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Przejscie do sąsiada urocze
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Ewkakonewka 18:40, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
nieszka napisał(a)
Przejscie do sąsiada urocze


Wymyśliłam tam sobie /hm podejrzałam u Danusi na zdjęciach/, że posadzę po bokach przy tym przejściu liliowiec, paprocie i funkie.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
beta 21:38, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
z rewizytą wpadłam...kąty oblukałam...i lecę dalej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monteverde 01:27, 24 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ewkakonewka napisał(a)


80 róż wychodzi na to, że trochę u Ciebie pomieszkam teraz, naprawdę uwielbiam patrzeć na róże
Jeszcze mi rozszyfruj czy wspianaczki to znaczy pnące??? mam nadzieję, że jednak nie bo miały mieć do 1,20 m wg opisu
robiłam zdjęcie świeżo po deszczu i wątpliwej jakości, kwiatów powinno być jeszcze na kilku gałązkach więcej, ale wycięte do wazonu Może to co chcesz zobaczyć to zobaczysz Wybacz jakość, ale ja fotograficzne niemowlę jestem i wydaje mi się, że ona potrzebuje podpory jakiejś jednak bo się pokłada, no u mnie opiera się o inną
Dziękuję za kokornak to jest chyba fajniejsze od winobluszczu.


Nie jest tak źle z Marią pokłada się po deszczu bo kwiaty ciężkie ładnie wygląda, a wspinaczki to takie, które można mocno ciąć albo prowadzić jako pnącepróbowałam znaleźć wędrujący mój kokornak z rajskiego jak wspinał się na orzech sąsiada ale za dużo zdjęć, jak znajdę to dam znać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies