Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Selly 08:09, 24 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Ewkakonewka napisał(a)
Dalej choinka tej samej maści co wcześniej /nawiasem mówiąc chora jest i muszę się nią zająć/
i moje magiczne przejście do sąsiada


To przejście na prawdę magiczne. Jakiej natury sąsiad mieszka po drugiej stronie płotu? Rodzina czy obcy? Bo to raczej nietypowe, że sobie sąsiedzi furtki w płotach organizują
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Ewkakonewka 09:43, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dzisiaj zimno, ale jak słonecznie Rano 4 stopnie. Witam wszystkich jesiennie


____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:02, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Selly napisał(a)

To przejście na prawdę magiczne. Jakiej natury sąsiad mieszka po drugiej stronie płotu? Rodzina czy obcy? Bo to raczej nietypowe, że sobie sąsiedzi furtki w płotach organizują


Trzeba mu jeszcze kształt delikatnie dopracować, ale to przy wiosennym cięciu dopiero. Łuk w tym roku na wiosnę powstał, a tuje rosną z 8 lat chyba.
Sąsiada wybraliśmy sobie sami i namówiliśmy, żeby został naszym sąsiadem My ludzie otwarci jesteśmy, a furtka ułatwia kontakty, nie trzeba biegać dookoła drogą, ale też nikt tego nie nadużywa i dlatego to działa pewnie. Ale powiem Ci, że znam sporo ludzi którzy tak mają zrobione
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:05, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
beta napisał(a)
z rewizytą wpadłam...kąty oblukałam...i lecę dalej

Leć leć, no jak czarownica normalnie
Napisałam u Ciebie, dokąd wczoraj ja doleciałam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:13, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
monteverde napisał(a)

Nie jest tak źle z Marią pokłada się po deszczu bo kwiaty ciężkie ładnie wygląda, a wspinaczki to takie, które można mocno ciąć albo prowadzić jako pnącepróbowałam znaleźć wędrujący mój kokornak z rajskiego jak wspinał się na orzech sąsiada ale za dużo zdjęć, jak znajdę to dam znać


Ciąć będę zdecydowanie w takim razie Poczytam tylko jak to zrobić dobrze, bo do tej pory powiedzmy cięłam intuicyjnie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
monteverde 10:18, 24 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ewkakonewka napisał(a)
Dzisiaj zimno, ale jak słonecznie Rano 4 stopnie. Witam wszystkich jesiennie



U mnie wcześnie rano też musiało być tyle, bo k/ 8.00 było 5 na plusie jaka róża ma tak pełno owoców?, zdjęcia o poranku ładniutkie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewkakonewka 10:32, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
monteverde napisał(a)

U mnie wcześnie rano też musiało być tyle, bo k/ 8.00 było 5 na plusie jaka róża ma tak pełno owoców?, zdjęcia o poranku ładniutkie


To jest podkład od takiej kulki na kiju tzn. pniu , reszta wymarzła, ale zostawiłam to i jak zobaczyłam jakie ma fajne kwiatki to zostawiłam jeszcze raz
Ładniutkie? ooo cieszę się, bo mnie jakość zdjęć co wstawiam stresuje , ale nauczę się i dopracuję, tylko czasu trochę pewnie to zajmie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
jazzy 10:41, 24 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Pije kawkie i łaże po Twojej trawce Masz już piękne tło dla rabat w postaci sporych drzew. Pięknie tam masz u siebie
U mnie też słońce, z rańca było +7 brrrr
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Ewkakonewka 10:55, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Pięknie bo już coś trochę jest i to widać znad trawy Udoskonali się, będzie dobrze
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
beta 12:15, 24 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ewkakonewka napisał(a)

Leć leć, no jak czarownica normalnie
Napisałam u Ciebie, dokąd wczoraj ja doleciałam


noo czarownica....już czytałam u siebie...szacun Kobieto
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies