Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 12:25, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
E tam szacun wszystkiego nie musiałam bo trochę wcześniej kiedyś zaglądałam przez płot
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
beta 12:30, 24 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ewkakonewka napisał(a)
E tam szacun wszystkiego nie musiałam bo trochę wcześniej kiedyś zaglądałam przez płot


hahaha

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
eda 17:27, 24 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
pobiegałam i ślicznie zieleń i przejście do sąsiada jak do zaczarowanego ogrodu a trawy to boskie kiedy ja się doczekam...jesień piękna ale ziiimna normalnie niechce sie wychodzić z domu ... paaaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
lojalna_ 18:05, 24 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Lubię to


Pozdrawiam milutko tak zielono u Ciebie.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 20:51, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)
Lubię to


Pozdrawiam milutko tak zielono u Ciebie.


No i na kolorze się kończy hihhihi. Lecę do Ciebie zobaczyć co ze świerkami wymyśliłaś chorymi.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 21:29, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
eda napisał(a)
pobiegałam i ślicznie zieleń i przejście do sąsiada jak do zaczarowanego ogrodu a trawy to boskie kiedy ja się doczekam...jesień piękna ale ziiimna normalnie niechce sie wychodzić z domu ... paaaa


A posadziłaś już? To się doczekasz
A mi się chce wychodzić z domu, bo siedziałam 2 tygodnie i to musiało być jak pogoda śliczna była. Norma. Ale wszystko do nadrobienia. A trawa niewykoszona to mi się po nocach jako koszmar będzie śnić lada moment. Ale sobota zaraz to nadrobię
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 21:36, 24 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)


No i na kolorze się kończy hihhihi. Lecę do Ciebie zobaczyć co ze świerkami wymyśliłaś chorymi.


Hm trudne decyzje u mnie pisalismy z eMem za i przeciw i wypadło ze scianamy ..łatwa to decyzja nie jest ale wiem e zrobiłam sporo zeby je ratowac .

Podoba mi sie ta zielen u Ciebie ja jakos tak ziolono lubie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 22:06, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)


Hm trudne decyzje u mnie pisalismy z eMem za i przeciw i wypadło ze scianamy ..łatwa to decyzja nie jest ale wiem e zrobiłam sporo zeby je ratowac .

Podoba mi sie ta zielen u Ciebie ja jakos tak ziolono lubie


Trafiłaś do Ogrodowiska w odpowiednim momencie i unikniesz moich błędów, zielono się zrobi moment taki ogrodniczy moment- to inna jednostka czasu jest
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
eda 22:21, 24 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
trawę mam z siania to może na następny sezon zakwitnie hę też czekam na cieplejszą ciut chociaż sobotę bo też zarastam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewkakonewka 22:29, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Przód domu od strony furtki.



____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies