Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 16:14, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Ewa777 napisał(a)
Ewcia, czy Ty pole stipowe sobie zaplanowałas?
Chyba, że myślisz biznesowo i nasionka będziesz sprzedawać?

Widzisz ja tego wcale nie planowałam !!! Samo tak wyszło Jak się nie ma wyobraźni to potem wychodzi pole stipowe hahahaha
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 16:17, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewcia duzo czasu Ci to pikowanie zajęło?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:19, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)

Jak dopiero dziś posiałaś to się już uzbrajaj w cierpliwość. Kilka godzin dzisiaj spędziłam na tym pikowaniu, po czym przestałam widzieć na oczy i kręgosłup mi się poddał. Ale cierpliwości to wymaga nie powiem, że nie 360 szt. rozsadziłam uffff Sadziłam po dwie w doniczkę bo stwierdziłam, że i tak za wiele tego. I co się okazało jak już skończyłam????? Że na parapecie stoi jeszcze jeeedna doniczka!!!!! Czyli jeszcze ok. 50 szt. szybko licząc Dodam, że jedną oddałam mamie wczoraj Jak mi to przetrwa wszystko to będzie dopiero czad



Ło matko doczytałam ......ło matko
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 16:24, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
beata_m napisał(a)
Ewa ja to bym od razu sadzonki kupowała, ale masz rękę kobietko. Przyłączam się do pytania, gdzie znajdą swoje miejsce w Twym zacnym ogrodzie?

Czekaj, czekaj te sadzonki to na razie maleńkie ździebełka. Do sadzenia daleka droga jeszcze. Ale proszę trzymać kciuki za powodzenie Jakby się udało to miejsca u mnie duuużo jeszcze
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 16:25, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)

Ło matko doczytałam ......ło matko


Muszę coś posadzić chyba teraz bo dwadzieścia stron o stipie zaraz zrobimy, że dużo
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Magda70 16:29, 02 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ile stip tyle stron
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
rozark 17:53, 02 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Kilka godzin dzisiaj spędziłam na tym pikowaniu, po czym przestałam widzieć na oczy i kręgosłup mi się poddał. Ale cierpliwości to wymaga nie powiem, że nie 360 szt. rozsadziłam uffff Sadziłam po dwie w doniczkę bo stwierdziłam, że i tak za wiele tego. I co się okazało jak już skończyłam????? Że na parapecie stoi jeszcze jeeedna doniczka!!!!! Czyli jeszcze ok. 50 szt. szybko licząc Dodam, że jedną oddałam mamie wczoraj Jak mi to przetrwa wszystko to będzie dopiero czad

Przeczytałam raz i nie dotarło do mnie, więc przeczytałam jeszcze raz.

Co ty zrobisz z taką ilością stipy?
____________________
pozdrowionka
Ewkakonewka 18:56, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Magda70 napisał(a)
Ile stip tyle stron

o noł noł
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 19:00, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
rozark napisał(a)
[url=http://]
Przeczytałam raz i nie dotarło do mnie, więc przeczytałam jeszcze raz.

Co ty zrobisz z taką ilością stipy?

O ile urośnie /dajmy jej szansę / to chętnych myślę znajdę na te naddatki co mi się nie zmieszczą huhuhuhu Nie ma się co martwić na zapas puki co jednak Setkę lekką ręką obsadzę u siebie, tak myślę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
szemusia 19:02, 02 mar 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Jak juz popikowane, to teraz z górki
Ja ubiegłego roku na naddatki bardzo szybko chętnych znalazłam, więc myslę, ze i u CIebie problemu z tym nie powinno być
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies