Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

bdan 12:50, 29 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Muszę moją stipę cyknąć, to jej będzie głupio i ze wstydu weźmie się za rośnięcie
Ewkakonewka 12:55, 29 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Danusia może i to będzie skuteczne hahahaha
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Aneta1309 22:36, 29 kwi 2015


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Ewcia moje tulipany wybielały wreszcie a jak u Ciebie
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Ewkakonewka 08:42, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Anetko nie jest źle, chociaż śnieżno białe to one nie są. Chyba faza pączka była najbardziej żółta, a potem już robiło się coraz lepiej Generalnie do zaakceptowania
Miłego, słonecznego długiego weekendu
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Madzenka 21:03, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zacięło sie czy cus? Co tak mało wpisów
. Weekend!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewkakonewka 21:25, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Młody chory, ale trawę dzisiaj wykosiłam i opryskałam od chwasta. Jakoś tak mam, że trawa musi być wykoszona przed weekendem, bo wtedy rano wstaję, piję kawę i się gapię na taką równą trawę
Zupełnie nie mam czasu na forum , ale weekend i będzie brzydko to może nadrobię, a jak będzie ładnie to nadrobię kopanie Wybieram wersję drugą i wszystkim życzę cuuudownej słonecznej pogody, żeby wszyscy zrobili co zaplanowali

Mój plan na długi weekend:
1. pogapić się rano na trawę /chociaż ona wcale nie jest jeszcze idealna, ale pracuje nad nią/
2. dokończyć kopanie rabaty z Rh /to znaczy zdjąć trawę, bo rosną na trawniku i może podzielić amazon mist i obsadzić nim jeden brzeg tejże rabaty/
3. dokończyć maliny bo usiłuję zapanować nad nimi by rosły jednak w szpalerze 60 cm szerokim, a rosną już 3 razy za szeroko
4. wysiać werbenę do gruntu chyba już można?
5. i chyba wysieję w warzywniku pietruszkę, marchewkę, buraczki i co tam jeszcze kupiłam zapomniałam

a jak nie to czytam Danusi książkę i forum
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Kacha123 21:45, 30 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Fiu, fiu! Ale grafik! A kiedy będziesz odpoczywać? Pozdrawiam.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
szemusia 22:00, 30 kwi 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ewkakonewka napisał(a)

Iwonko ja latam ciągle ze swoją, wynoszę i zabieram na noc do domu. I wynoszę tylko w ładniutką pogodę. Puki co nic jej nie jest. Kusiło mnie już, żeby ją zostawić gdzieś przy ścianie budynku, ale może jednak powstrzymam się jeszcze chwilę.


Ewcia nie zostawiaj stipy jeszcze na noc - ja tak swoją chyba na amen ukatrupiłam Nie chciało mi sie już biegać... Teraz ją reanimuję

Trzymam kciuki za wykonanie planu
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Ewkakonewka 22:16, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kacha123 napisał(a)
Fiu, fiu! Ale grafik! A kiedy będziesz odpoczywać? Pozdrawiam.

Jak będzie padał deszcz, albo w niedzielę A jutro i w sobotę prognoza mówi, że u mnie ma padać
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 22:18, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
szemusia napisał(a)


Ewcia nie zostawiaj stipy jeszcze na noc - ja tak swoją chyba na amen ukatrupiłam Nie chciało mi sie już biegać... Teraz ją reanimuję

Trzymam kciuki za wykonanie planu

Zabieram swoją do domu codziennie jeszcze.
Jej mam nadzieję, że uda się reanimacja, szkoda by było bardzo bo już tak blisko do sadzenia jest. Słońce może jej pomoże?
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies