Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 21:05, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Aphrodite nie wiem jak ona to robi, ale dalej usiłuje kwitnąć. A ta róża to nowy nabytek sadzony jesienią.



Hotel Savoy taka potargana, jak nie ona



I to chyba koniec kwiatów róży na ten sezon
Ale w przyszłym roku będzie ich więcej widać, mam nadzieję, że zimę dzielnie przetrwają



____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
jazzy 21:20, 25 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Niuchalas róże?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Ewkakonewka 21:29, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
jazzy napisał(a)
Niuchalas róże?

O nieeeee nie masz Ty nic sklerozy jeszcze co Stare wąchałam, ale nie pachną, to od razu na drugi dzień po tamtym wpisie eheheheh, ale widocznie nawyku jeszcze nie wyrobiłam bo nowej dzisiaj już n i e ...
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 21:31, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)

Myślałam nad tym, żeby korę kupić tak jak ziemię luzem - ciężarówką by przywieźli i już, tylko źródła nie mam, a u mnie jeszcze nie czas na korę więc odłożony temat.


Wszystko bedziemy na ciezarówki kupowac tylko jak my na to wszystko zarobimy heehehe


Cudne róze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
eda 21:39, 25 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewkakonewka napisał(a)

A już się doczekasz czy jeszcze tydzień trzeba? Ubieraj się bo Ty kichająca, a ja też jak Sybirak latam na zimowo prawie brrrr. U mnie +3 niby, choroba może lecieć trochę okryć?


Coś słychać o wtorku dopiero po święcie ja okryłam te słabe jednoroczne w doniczkach reszta da sobie radę a jak nie to będziemy sprzątać taka kolej no i klona bo mikry i więcej nic trodno co będzie to będzie a przyznam się że trochę róże podsypałam ziemią taki lekki kopczyk krecikowy o he pewnie się śpieszę ale co tam buziaki synuś mi kakałko zrobił he Smarkata jestem jeszcze
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewkakonewka 22:15, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)


Wszystko bedziemy na ciezarówki kupowac tylko jak my na to wszystko zarobimy heehehe


Cudne róze

Już nie wszystko damy radę , a jak już zakończymy sadzenie to i ciężarówki się skończą marzyć dobra rzecz
Róże się zaróżowiły i dziękują
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 22:31, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
eda napisał(a)


Coś słychać o wtorku dopiero po święcie ja okryłam te słabe jednoroczne w doniczkach reszta da sobie radę a jak nie to będziemy sprzątać taka kolej no i klona bo mikry i więcej nic trodno co będzie to będzie a przyznam się że trochę róże podsypałam ziemią taki lekki kopczyk krecikowy o he pewnie się śpieszę ale co tam buziaki synuś mi kakałko zrobił he Smarkata jestem jeszcze

Niooooo to tak sobie brrrr ja też przykryłam, ale to chyba już serio trzeba pochować. Właśnie mi uświadomiłaś, że chyba będę róże kretowiskami obsypywać, bo kompost rozparcelowałam podczas przenosin kompostownika, a nowy przecież za rok się gdzieś zrobi dopiero eh. Natomiast kretowisk mam ostatnio ciągle nową dostawę
Eda toż teraz nalewki podają na O. , a Ty kakaoooo? i to dlatego tak Cię trzyma
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 22:42, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
A propos brrr koszyk nabyłam na drewno do kominka

____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
babka 22:56, 25 paź 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
różyczek nie posiadam ale trawy kiedy trzeba okrywać ?

Koszyczek jak koszyczek, ładny ale polana to Ci skradnę jak tak jeszcze poleżą na ganku
PS. U mnie nalewka już wyschła, zostały wisienki. Ktoś chętny ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
eda 22:59, 25 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
róże wąchać cudne są to trza no !
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies