Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 16:21, 23 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
paulina_ns napisał(a)
Pięknie!! Ale cudny wiaz u mnie gracki podobnie wyglądają


U mnie właśnie przechodzi burza, ogród dostał solidną porcję deszczu, więc wszystko będzie rosło jak na drożdżach.

____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 16:36, 23 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Była mowa dziś o Elacie, więc pokażę jak wygląda moja, jesienią ją tu przesadzałam, bo od wschodu nie dawała rady, w czerwcu to już miała listki upalone.


Rabata jeszcze nie skończona, czeka na nawadnianie, a potem na korę - a właściwie to czeka na mojego eMa, bo jak on podepnie nawadnianie to ja mam tam już tylko ze dwie godzinki roboty.



____________________
Tu ma być ogród :)
MirellaB 17:26, 23 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Elata od wschodu nie dawała rady? Od wschodu za dużo słońca miała?
To gdzie ona najlepiej rośnie w samym cieniu?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
17:28, 23 maj 2017
lindsay80 napisał(a)


No to czerwiec blisko i wtedy się za nie wezmę.

Evergoldy miałam śliczne przez dwa lata, aż po zeszłej zimie zrobiły się paskudne, a część w ogóle padła.
Wkurzają mnie trawy, które dopiero w czerwcu zaczynają jako tako wyglądać dlatego Evergoldów już kupować nie zamierzam.



a no widzisz ...wszystko zalezy od preferencji ...bo dla mnie akurat wazne jest zeby kolor w bezsnieżna bura zime dawała ...dlatego pewnie to wiosenne zbieranie sie jestem jej w stanie wybaczyc ...a w maju to mam inne kolorki co przyciagaja wzrok
lojalna_ 19:37, 23 maj 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Nie wiadomo na czym wzrok skupić tyle masz dobroci. Orliki masz cudNe moje nie przetrwały zimna.

Szklarnia ....mega ! Pomidorro będzie ))

Ja nic z warzyw ale zawsze do Ciebie w piżama mogę polecieć )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Luki 21:18, 23 maj 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Patrząc na nasadzenia nowej rabaty to już wiem, że będzie cudna, świetne połączenia
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 21:23, 23 maj 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Edytko, ja w sprawie szklarni. Od kilku dni ze spóźnionym zapłonem myślimy o takiej budowli w ogrodzie tylko mniejszej. Kupowałaś gotową? Jeśli tak, proszę, daj namiary...
U mnie jedna Nowa Zembla zakwitła, druga jeszcze nie. I jarzmianka różowa z siewek mi kwitnie.
Widzę, ze u Ciebie też z momencik
____________________
Ogródek Iwony II
kasja83 21:37, 23 maj 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
lindsay80 napisał(a)


U mnie właśnie przechodzi burza, ogród dostał solidną porcję deszczu, więc wszystko będzie rosło jak na drożdżach.


U mnie też lało...cieszę się /gdyby 3 tygodnie ktoś mi powiedział, że będzie to powòd do radości.../
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kasia_CS 23:34, 23 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lindsay80 napisał(a)


Mi też się podoba ten duet.
A Claudie po przesadzeniu nie oklapły?


Ano trochę oklapły mimo podlania. ALe późiej trochę jednak wstały - najbardziej po deszczu - jakby brakowało im zwilżenia po całości. Tylko one już kwitły od ponad tygodnia, więc może nawet miały prawo trochę zdechnąc.. Np równocześnie z nimi przesadzałam doll;s MInuet, to te jakby w ogole nie odczuły przeprowadzki - za to rozwnięte były dopiero od 3 dni.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
jazzy 23:44, 23 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
lindsay80 napisał(a)
Czosnki


Ale ładnie! Czy to są gladiatory? Cudnie wyglądają z trzmieliną
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies