Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Olili 13:36, 02 lis 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Kuba napisał(a)
Edyta wiesz że jestem fanką Twojego ogrodu, bardzo jest w moim guście, ale tego ogrodzenia to Ci tak prawdziwie taką prawdziwą kobiecą zazdrością zazdroszczę


Jeśli taka prawdziwą kobiecą zazdrością..to chyba niezbyt dobrą

Edytka macham ,cudeńko masz już ten ogród
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
lojalna_ 16:50, 02 lis 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Edytko możesz mi napisać na priv gdzie i za ile kupilas Nigre i jak masz ja wysoko szczepiona?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lindsay80 17:50, 02 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
lojalna_ napisał(a)
Troszeczke przecież to piękny zielony plac z zakatkami i urokliwymi roślinkami Edytkopo patrz na zdjęcia bosko jest


Fajnie, że to co już powstało może się podobać, ale dalej jest sporo miejsc, które chowam przed światem - pogoda jeszcze ma sprzyjać więc coś tam jeszcze doprowadzę do porządku, zostanie mniej na wiosnę
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 17:52, 02 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Olili napisał(a)


Jeśli taka prawdziwą kobiecą zazdrością..to chyba niezbyt dobrą

Edytka macham ,cudeńko masz już ten ogród


Nawet taka zazdrość szkodliwa na szczęście nie będzie, więc pozwalam Ewie

Iza - tyle pochwał, nie jestem do tego przyzwyczajona
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 17:54, 02 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
lojalna_ napisał(a)
Edytko możesz mi napisać na priv gdzie i za ile kupilas Nigre i jak masz ja wysoko szczepiona?


Już poszło Jolcia
____________________
Tu ma być ogród :)
lojalna_ 17:57, 02 lis 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dzięki jak zawsze szybko i profesjonalnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Jagodaa 18:06, 02 lis 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Śliczny ogród tworzycie. I to w takim tempie! Rośliny świetnej jakości więc od razu widać efekty. Bardzo miło się ogląda. Dla mnie postęp prac u Ciebie to dodatkowe zaskoczenie, bo ostatnio mało czasu poświęcam na O. Zastałam już prawie gotowy ogród . Gratulacje!

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 18:07, 02 lis 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
lojalna_ napisał(a)
Edytko możesz mi napisać na priv gdzie i za ile kupilas Nigre i jak masz ja wysoko szczepiona?


A mnie takie samo info na temat grabów? może bym kupiła na zapas, bo wiosną będą mi potrzebne.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
lindsay80 18:29, 02 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Jagodaa napisał(a)
Śliczny ogród tworzycie. I to w takim tempie! Rośliny świetnej jakości więc od razu widać efekty. Bardzo miło się ogląda. Dla mnie postęp prac u Ciebie to dodatkowe zaskoczenie, bo ostatnio mało czasu poświęcam na O. Zastałam już prawie gotowy ogród . Gratulacje!



Komplementy od zaprawionej w bojach ogrodniczki bardzo mnie cieszą

To prawda, ogród właściwie tworzy się od wiosny, tempo prac narzuciliśmy sobie duże, ale podobnie jak u Ciebie dalej są miejsca, które jeszcze czekają na swoją kolej.

Info o drzewach wysyłam.
____________________
Tu ma być ogród :)
Sebek 19:46, 02 lis 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lindsay80 napisał(a)


Dzięki
To daj znać jaka ta cena, bo wiosną stożki i kule cisowe są w planach zakupowych.
Przede wszystkim muszę znaleźć miejsce, gdzie dostanę cisy aurea, w szkółkach, które ja odwiedzam, dotąd nie spotkałam. Więc jakby co to trąb


620 Ale miał koło 1,8-1,9 metra - nie licząc donicy
Ale za to kulki bukszpanowe na nogach po stówie mieli Jakby zajechać tam pod koniec sezonu to może nawet by mi rabat dali?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies