Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 19:59, 02 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Sebek napisał(a)


620 Ale miał koło 1,8-1,9 metra - nie licząc donicy
Ale za to kulki bukszpanowe na nogach po stówie mieli Jakby zajechać tam pod koniec sezonu to może nawet by mi rabat dali?


No tak, taka kwota to już niezła zapora ;-/
Mijasz tą szkółkę pewnie co tydzień, może załapiesz się jak buksy na pniu jeszcze przecenią żeby wypchnąć przed zimą, to byłaby faktycznie niezła okazja!
____________________
Tu ma być ogród :)
Madzenka 06:36, 04 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cisy aurea zachwycaja mnie od kilku lat ale nigdzie ich nie widuje. Jestem ciekawa czy je zdobędziesz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lindsay80 09:58, 04 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Madzenka napisał(a)
Cisy aurea zachwycaja mnie od kilku lat ale nigdzie ich nie widuje. Jestem ciekawa czy je zdobędziesz


W tych szkółkach, które odwiedzam, też jeszcze nie spotkałam - ale jestem zdeterminowana i wiosną zacznę szeroko zakrojone poszukiwania - jeśli ktoś się natknął, to proszę o info - eM jeździ po całej Polsce, więc nawet spora odległość nie musi być problemem.
____________________
Tu ma być ogród :)
wodzyn 12:46, 05 lis 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Ale u ciebie spokój... aż niewiarygodne.
Nie wiem czy już pisałam, ale drzewa mnie zachwyciły i jak mogłaś im zrobić taką anty reklamę pisząc, że mają chude patyczki... Przepiękne są.
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
bdan 12:55, 05 lis 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Stożki kupione Miał przywieźć różnej wielkości, ale największy miał 85 cm. Chciałam dwa różne, ostatecznie są takie same, bo nie było z czego wybierać. Miały być po 140 zł, a były po 110 zł. Jakby się nie przyznał, że przyszły tańsze, to po 140 tez bym wzięła


Raz jeszcze dzięki za namiar
kasia_w 14:01, 05 lis 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Edyta, wszyscy podziwiają, więc ja także coś napiszę. Że ładnie to już wiesz. A ja podziwiam rozwagę w sadzeniu i utrzymywaniu odstępów, bo sama mam z tym kłopot. Będzie Ci ładnie wszystko rosło
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lindsay80 16:28, 05 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wodzyn napisał(a)
Ale u ciebie spokój... aż niewiarygodne.
Nie wiem czy już pisałam, ale drzewa mnie zachwyciły i jak mogłaś im zrobić taką anty reklamę pisząc, że mają chude patyczki... Przepiękne są.


W ogródku nie ma co pokazywać, bo mróz ściął większość roślin, z dekoracjami, wiankami itp. jestem na bakier, jeśli już coś popełnię to będzie wydarzenie, a klubokawiarni nigdy u mnie nie było, także wątek wyhamował, ale miło, że wpadłaś
Ja częściej bywam teraz u innych, niż u siebie, bo nadal jest ciekawie na forum.

Drzewa niby okazałe, ale na dużej przestrzeni jakby mniejsze się robią, no ale na antyreklamę na pewno nie zasługują, także biję się po łapach w ramach kary
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 16:30, 05 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
bdan napisał(a)
Stożki kupione Miał przywieźć różnej wielkości, ale największy miał 85 cm. Chciałam dwa różne, ostatecznie są takie same, bo nie było z czego wybierać. Miały być po 140 zł, a były po 110 zł. Jakby się nie przyznał, że przyszły tańsze, to po 140 tez bym wzięła


Raz jeszcze dzięki za namiar


Nie ma za co Danusiu, widzę że, jesteś zadowolona i to najważniejsze, a ja się cieszę, że mogłam pomóc
Pokaż fotki jak posadzisz.
A przy okazji poproszę o namiar na bukszpaniki, wiosną może się przydać, bo pewnie jakąś obwódkę będę musiała zrobić.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 16:38, 05 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
kasia_w napisał(a)
Edyta, wszyscy podziwiają, więc ja także coś napiszę. Że ładnie to już wiesz. A ja podziwiam rozwagę w sadzeniu i utrzymywaniu odstępów, bo sama mam z tym kłopot. Będzie Ci ładnie wszystko rosło


Tfu, tfu, żebyś Kasiu miała rację
Jeśli chodzi o te odstępy to już się zdążyłam nauczyć na własnej skórze, bo też się już naprzesadzałam w swojej krótkiej ogrodniczej karierze.
____________________
Tu ma być ogród :)
Kuba 08:44, 06 lis 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
piszecie o stożkach z cisa? chyba wiosną wyruszę na śląsk w poszukiwaniach bo u mnie nic a nic...
czytam że za remonty domowe się bierzesz, nieustannie podziwiam Twój zapał i energię, jak nie w ogrodzie to w domu, możesz mi trochę odsprzedać bo ja coś bez energii
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies