Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Bogdzia 20:18, 09 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przejrzałam cały wątek. Pięknie masz w ogrodzie i ciekawe zdjecia robisz , szczególnie owadom. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jola54 21:36, 09 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Aniu!...Jestem pod wrażeniem bogactwa roślin w Twoim pięknym ogrodzie. O fotografiach nie wspomnę, bo mówią same za siebie. Masz talent! zarówno w tworzeniu tego klimatycznego , naturalnego ogrodu, jak również wydobycia aparatem jego piękna. Ile lat ma Twój ogród?,- pytam, bo z niecierpliwością czekam już dwa lata aż mój będzie trochę przytulniejszy.Gdzie zaopatrujesz się w hosty, żurawki i hortensje, bo ja nie wiem gdzie je zdobyć.Twój piękny domek, pasuje do tego miejsca i ogrodu.Pozdrawiam serdecznie i cieszę się,że mam wreszcie sąsiadkę na Ogrodowisku
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Napia 21:38, 09 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękne zdjęcia kwiatów i zwierzątek I widok na jezioro zapiera dech w piersiach Widoku zazdroszczę
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Iwk4 22:48, 09 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zdjęcia ładnie w obwódkach wyeksponowane masz. Pięknie. Też jestem ciekawa twojego aparatu.
____________________
Ogródek Iwony II
anabuko1 17:24, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ewkakonewka -EwuśTo fajniutko,że ktoś do mnie zagląda, podgląda.
Chciałby się powdowieć chwilo taka piękną , kolorowa,jesienna trwaj i trwaj.

Bogdzia Dziękują.Bo ja lubię te kolorowe i kwiat i roślinki i te brzęczące owadziki. Jeszcze cieszmy się nimi,że mamy i pszczółki i motylki, jak to zimno przyjdzie to już do wiosny ich nie będziemy widzieć



Luis odier

Mister Lincoln

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 17:40, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
jola54 napisał(a)
Witaj Aniu!...Jestem pod wrażeniem bogactwa roślin w Twoim pięknym ogrodzie. O fotografiach nie wspomnę, bo mówią same za siebie. Masz talent! zarówno w tworzeniu tego klimatycznego , naturalnego ogrodu, jak również wydobycia aparatem jego piękna. Ile lat ma Twój ogród?,- pytam, bo z niecierpliwością czekam już dwa lata aż mój będzie trochę przytulniejszy.Gdzie zaopatrujesz się w hosty, żurawki i hortensje, bo ja nie wiem gdzie je zdobyć.Twój piękny domek, pasuje do tego miejsca i ogrodu.Pozdrawiam serdecznie i cieszę się,że mam wreszcie sąsiadkę na Ogrodowisku



jola54 -JoluDziękuję za miłe , słowa.To zawsze jest budujące.Pierwsze prace w moim ogrodzie zaczęliśmy
8 lat, tamu i tak ciągle coś zmieniam, dosadzam w nim do dziś
Hosty kiedyś kupowałam w "Ogrodach o Zielonych progach ", różnych ogrodniczych, szkółce w Szczyticy, tak samo z żurawkami.Hosty się tak rozrosły,że w tym roku same odsprzedawałam sporo,zobacz : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=74889.
A hortensje w różnych miejscach, W obi w Lublinie chyba ze 3 .Ale duży wybór maja też na Pokrówce u w szkółce u Wnuka.I w " Dom i ogród na Rampie Brzeskiej też mieli sporo.
Ja też się cieszę,że mam blisko sąsiadkę na ogrodowisku.,Może kiedyś się spotkamy ???


ogórecznik- mam go pierwszy raz w ogrodzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nallar 17:45, 12 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ogród masz śliczny, zachwycająca różnorodność barw, które uwielbiam. Opaska z host robi wrażenie.
Robisz piękne zdjęcia, sesja z owadami pełna profeska.
Fiona urocza, przypomina kota rasy tajskiej lub birmańskiej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
anabuko1 17:46, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Napia napisał(a)
Piękne zdjęcia kwiatów i zwierzątek I widok na jezioro zapiera dech w piersiach Widoku zazdroszczę

Agnieszko Bardzo dziękuję za wizytę i kardo słowo.


Iwk4 napisał(a)
Zdjęcia ładnie w obwódkach wyeksponowane masz. Pięknie. Też jestem ciekawa twojego aparatu.

Iwk4 -Iwonko.Mój aparat to już weteran.mam latek chyba 9.To lustrzanka Cannona.Ale sprawdza się do dziś




____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Iwk4 18:00, 12 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Tak myślałam, że lustrzanka Ja niestety muszę jeszcze na lustrzankę trochę pochorować. Wkurza mnie, że moja Sony ma kiepskie macro .
____________________
Ogródek Iwony II
anabuko1 18:03, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Nallar napisał(a)
Ogród masz śliczny, zachwycająca różnorodność barw, które uwielbiam. Opaska z host robi wrażenie.
Robisz piękne zdjęcia, sesja z owadami pełna profeska.
Fiona urocza, przypomina kota rasy tajskiej lub birmańskiej.

Ewo Witaj!Dziękuję za miłe słowa.
Hosty mają już z 6 latek, kiedyś myślę, zmienić tam płotek i jeszcze troche żurawek dodać.
A Fiona to syjam tajski



Hortensja bukietowa LIMELIGHT

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies