Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 08:05, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)
Hej Kasia zaglądam co U Ciebie ale nie sposób wszystko nadrobić, pryskasz miedzianem profilaktycznie czy coś zauważyłaś ?
ja nie pryskam a może powinnam

gdyby nic nie było to i tak pryskałabym profilaktycznie ale niestety musze pryskać bo zauważyłam paskudztwa.
graby w szpecielach, grusze w rdzy a bukszpany tez maja jakies przecinki ale poczekam na unormowanie się pogody bo aktualnie u nas zima
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 08:07, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)
i czytam trochę o śmiałku; różnie piszą, Dominika pisała że dziadostwo i że ją pokarano śmiałkiem, pytałam kiedyś innych użytkowników - niektórzy pisali że nie zauważyli żeby się rozsiewał - może zależy od odmiany, ja pytałam o Goldtau , nawet wystosowałam oficjalne zapytanie do M. Surowińskiego - odpisał że jeśli nie jest wilgotny teren nie powinno być problemu. Ja planuję go kupić w większej ilości tak że ryzyk-fizyk

tak, ja też wywnioskowałam ze jak nie rosnie przy kostce, ścieżce itp. tylko bardziej prz trawie to nie widać żeby az tak się rozsiewał. pewnie trzeba na własnej skórze i własnym ogrodzie przećwiczyć
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
popcorn 08:08, 11 lut 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, pozdrawiam!
moja stipa też podobna, mam nadzieję przeżyje
____________________
Mój nowy ogródek
siakowa 08:09, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
ivo napisał(a)
Kasiu jakie masz brzozy na brzozowej i co ile sadziłaś i jak ?

mam doorenbosy ale co ile sadziłam...zabij nie wiem,co 2 metry albo 1,8 jakoś tak chyba ale ja chciałam żeby zrobiły w miarę możliwości zasłonę.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 08:09, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Asisko_2005 napisał(a)
to mój, który mam w domu chyba ma za ciepło.
a co gupi kwiaty?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 08:10, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
popcorn napisał(a)
Zaglądam, pozdrawiam!
moja stipa też podobna, mam nadzieję przeżyje

Miło Cię widziać najciekawsze że im większa stipa tym bardziej sucha, te co malusie i nawet nie zdążyły zakwitnąć bo były przesadzane są takie zielone
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 08:29, 11 lut 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a co tam siejecie dziewczęta poza werbeną ? - ja kupiłam rdest wężownik superbum, w ramach eksperymentu ale chętnie bym jeszcze coś posiała, mam wrażenie że kupić można nasiona wszystkiego ale np niektóre kwitną w drugim sezonie - dla mnie bezsensu - lata nie przetrwają w doniczkach kusi mnie właśnie przegorzan albo np jarzmianka - kiepsko się rozmnaża z nasion ...

Siejesz coś Kasia ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
iwka 08:33, 11 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
przegorzan kupiłam jesienią w sadzonkach, ciekawe co pokaże w tym roku
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
siakowa 08:48, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)
a co tam siejecie dziewczęta poza werbeną ? - ja kupiłam rdest wężownik superbum, w ramach eksperymentu ale chętnie bym jeszcze coś posiała, mam wrażenie że kupić można nasiona wszystkiego ale np niektóre kwitną w drugim sezonie - dla mnie bezsensu - lata nie przetrwają w doniczkach kusi mnie właśnie przegorzan albo np jarzmianka - kiepsko się rozmnaża z nasion ...

Siejesz coś Kasia ?

tak stipe i może jakiegoś kwiatucha np. kosmosa kusi mnie naparstnica ale to chyba w przyszłym roku bo nie ma jeszcze tej rabaty dla niej
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 08:54, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
iwka napisał(a)
przegorzan kupiłam jesienią w sadzonkach, ciekawe co pokaże w tym roku

masz go w masie czy pojedynczo?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies