Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 21:52, 16 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
ale i tak już coś zmaściłam chyba, znaczy się to nie do końca jest to o co mi chyba chodziło:

chodzi mi o tą rabakę przed serbami:
serby, rozchodniki, na środku rozplenica, żurawki bordo i miodunka, te czarne kulki to moja hodowla bukszpanów ...



generalnie nie wpadam w zachwyt jak to widzę, namieszałam chyba?!?!?! zbaczy się podoba mi się rozchodnik i rozplenica ...

ta przed skrzynkami też jeszcze woła o pomoc
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 22:37, 16 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Kacha123 napisał(a)


To ja też czekam I pozdrawiam.


:*
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 10:23, 17 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
żurawki chciałabym zostawić, a może trawy zamiast miodunki?!?!?! stipa?!?!?! carex?!?!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 11:32, 17 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Nie wiem czy bym stipy między rozchodnikami nie wsadziła. Miodunka chyba mnie nie przekonuje w tym miejscu, może rzeczywiście lepsze zurawki ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beata_m 11:42, 17 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
nooo miodunki chyba faktycznie niespecjalnie tam wyglądają ... a właściwie wcale nie wyglądaja
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Kacha123 11:49, 17 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
A nie chcesz tam więcej rozplenic? Bo chyba tylko jedna tam jest?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
babka 11:51, 17 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
jeśli dałabyś stipę miedzy rozchodniki to z przodu turzyc chba bym nie dawała. Żurawki i buksy, myślę fajne połączenie. Ale ja sama się uczę i nie chcę robić Ci zamieszania.
edit: O widzę, że Kaśka napisała to o czym ja zapomniałam. Rozplenic też dałabym więcej. Byłaś u Ilonki z Łowieckiej? zerknij do jej wizytówki. Czad !!
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beata_m 20:43, 17 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Kacha123 napisał(a)
A nie chcesz tam więcej rozplenic? Bo chyba tylko jedna tam jest?


Kasia mam więcej rozplenic, tak schematycznie w ten sposób już nasadzone są (kółka z literką H jak Hameln) w około warzywnika jest 6 szt., a świerki są zaraz po prawo od warzywnika i tam jest siódma rozplenica posadzona w "gąszczu" rozchodnika (różowe kropki), oznaczenie MV przed warzywnikiem to Miskan Variegatus


i na tym etapie w głowie pustka
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 20:46, 17 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
jeśli dałabyś stipę miedzy rozchodniki to z przodu turzyc chba bym nie dawała. Żurawki i buksy, myślę fajne połączenie. Ale ja sama się uczę i nie chcę robić Ci zamieszania.
edit: O widzę, że Kaśka napisała to o czym ja zapomniałam. Rozplenic też dałabym więcej. Byłaś u Ilonki z Łowieckiej? zerknij do jej wizytówki. Czad !!


eee tam każda uwaga cenna, a na wizytówkę właśnie się gapię ... naprawdę czad

miodunka na bank out! a przywiozłam ciut więcej mini sadzonek żurawki bordo ... może pod jasnym różem rozchodników jakoś lepiej się będzie prezentowała spróbuję i pewnie jakieś kulki bukszpankowe ... ale to już poczekać muszą
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Konieczki 15:51, 18 kwi 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Witam

Ja na wstępie szczerze - przyszłam od Jazz
Ale Wy macie wszyscy porządek na działkach - tylko u mnie wieczny balagan.
Metamorfoza przedniej rabaty ekstra - super wyszło. Ja chyba bym kore z kamieniem wymieniła miejscowkami, ale to tylko ja. No ale jak już zobaczyłam te buksy... moge poprosić o namiar? Ładnie poprosić?
Pomocnic przekochani... ja właścicielka dwóch niewiast zawsze się rozczulam nad chłopaczkami

A najbardziej to mi skrapety się podobają

____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies