Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 15:20, 30 gru 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
polinka napisał(a)
super!! Czarne bombki to moje marzenie
Klimatyczne wnętzra stworzyłaś Beatko.

Buziaki kochana


Polinka!!!!! koniecznie bierz na przyszłe Święta

i dziękuję za miłe słowa .... kurde no pewne jest, że ja szybko z tego forum nie uciekne no gdzie ja tyle komplementów zbiore jak nie u Was
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
polinka 17:31, 30 gru 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beata_m napisał(a)


Polinka!!!!! koniecznie bierz na przyszłe Święta

i dziękuję za miłe słowa .... kurde no pewne jest, że ja szybko z tego forum nie uciekne no gdzie ja tyle komplementów zbiore jak nie u Was


Ha, ha Po tegorocznych dekoracjach u Lukiego postanowiłam, że odważę się na czerwień a teraz już myślę nad czarnym Dobrze, że jeszcze cały rok na zastanowienie się

Z forum mam podobne przemyślenia jak Ty...

Buziaki Beatko!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beata_m 14:26, 01 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
polinka napisał(a)


Ha, ha Po tegorocznych dekoracjach u Lukiego postanowiłam, że odważę się na czerwień a teraz już myślę nad czarnym Dobrze, że jeszcze cały rok na zastanowienie się

Z forum mam podobne przemyślenia jak Ty...

Buziaki Beatko!



hihihi całuje Polinko
ja nawet planuję ciut czerni wprowadzić w ogród (żeby tak brązowo nie było) ale czy się uda ... też na razie dumam po cihutku

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
anulajda 16:44, 01 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Czy ja dobrze widzę że na choince w domu masz też piękne cappucinowe bąbki które mi się tak bardzo podobają
Eleganckie dekorację stworzyłaś na święta

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
beata_m 21:35, 02 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
anulajda napisał(a)
Czy ja dobrze widzę że na choince w domu masz też piękne cappucinowe bąbki które mi się tak bardzo podobają
Eleganckie dekorację stworzyłaś na święta



hej Aniu dziękuję za miłe słowa zbieram komplementy do skrzyneczki na ewentualne ciężkie czasy a co do bombek to wiesz co raczej chyba beż ...
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
kasja83 07:40, 04 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hop, hop.Widzę, że żyjesz po świętach..To co?Zaczynamy planowanie 2017?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beata_m 20:43, 06 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
kasja83 napisał(a)
Hop, hop.Widzę, że żyjesz po świętach..To co?Zaczynamy planowanie 2017?


hihih no jasne, koniecznie!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Jana 21:23, 06 sty 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
śliczna wyszła ta choinka przed domem, pomysłowo wszystkiego dobrego w Nowym Roku, mówisz czarny kolor w ogrodzie?..hmmm...
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
beata_m 10:58, 08 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Jana napisał(a)
śliczna wyszła ta choinka przed domem, pomysłowo wszystkiego dobrego w Nowym Roku, mówisz czarny kolor w ogrodzie?..hmmm...


hihih hej Jana dziękuję bardzo wiesz co myślałam nad czarnym w postaci dekoracji ale co wyjdzie ... jak to piszą w praniu się okaże

ale wiesz co muszę się pochwalić, wczoraj ministrant przy wizycie duszpasterskiej księdza powiedział, że to najładniejsza choinka (ta domowa) jaką widział taki mały a wiedział jak zagadać
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
kasja83 07:46, 11 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
beata_m napisał(a)


hihih no jasne, koniecznie!


To od razu czuć powiew wiosnyMimo wszystko dobrze, że teraz można poleniuchwać-potem człowiek nie będzie wiedział gdzie ręce włożyć. Zastanawiałam się nawet,czy nie czynić powoli zakupów ogrodowych typu opryskiwacz konkretny, jakieś "martwe" rzeczy, które będą potrzebne.Potem w szale otwarcia sezonu kasa pójdzie jak woda.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies