Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 09:46, 19 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
anna_t napisał(a)
cześć Beata wczoraj natrafiłam na Twój watek i przeczytałam cały był dla mnie troche ucieczką od złych mysli bo po kłótni z szefem o urlop nie mogłam sobie miejsca w domu znaleźć, wciąż myślałam o tym palancie. Ty mnie uratowałaś i dzięki lekturze zupełnie zapomniałam o pracy
super ogród tworzysz i tak sukcesywnie, nie na siłę, bez stresu mam wrażenie. podoba mi się
i gratuluję Maćka, ja też w 2015 rodziłam ale córcie, Nataszkę
pozdrawiam i będę zagladać w nowym sezonie z zaciekawieniem co stworzysz dalej

p.s. tak mi się nasunęło...nie myslałaś o np 3 grabach kolumnowych w hortensjach przy podjeździe?zasłoniły by widok z okien sąsiadów na twój taras.


Hej Aniu bardzo się cieszę, że dzięki mojemu ogródkowi na chwilkę zapomniałaś o problemach pracowych Co do ogrodu pewnie chęci moja są zawsze większe niż możliwości ... ale faktycznie uwielbiam oglądać dopracowane ogrody dziewczyn i marzyć, że kiedyś będzie podobnie i u mnie
Buziaczki przesyłam w takim razie dla rówieśniczki mojego łobuziaka, dla Nataszki

i dzięki za pomysł z drzewami ... na pewno mocno go wezme pod uwagę, bo jakoś łudziłam się, że tuje wystrzelą i zasłonią w końcu mój tarasik od sąsiada
Pozdrawiam bardzo ciepło i niedługo (maluchy chore) z wielką checią odwiedzę Twój ogródeczek
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
anbu 08:14, 20 sty 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Bea a weź już ściągnij te bambosze z avatarka, wiosna idzie no

Macham
____________________
Ania Ogród Ani :)
beata_m 16:38, 20 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
anbu napisał(a)
Bea a weź już ściągnij te bambosze z avatarka, wiosna idzie no

Macham


hej Aniu no tak od razu zrugać człowieka! Jak mnie zimno i właśnie w kominku napaliłam

ale jak mówisz, że wiosna idzie to gotowa jestem ściągać je od razu

buziaki Ania
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 13:58, 21 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Żeby nie było, że bezczynnie siedzimy przy styczniu, chwale się sznurkami i palikami, które kiedyś zastąpi donica (płyty już pocięte ) oraz symulacją paletową fotela (który będzie tak naprawdę z profilu zamkniętego, ale chodziło o wymiary - czy będzie wygodny) jak eM mi pokazał przez pięć minut nie mogłam się powstrzymać od śmiechu ... ale jak tylko możliwość miałam poleciałam na taras przetestować



____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
kasja83 15:19, 21 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anbu napisał(a)
Bea a weź już ściągnij te bambosze z avatarka, wiosna idzie no

Macham

A wiesz Ania, że ja też miałam ostatnio Beatę zaczepić, że na jakie cieńsze skarpety zmieniła-to może wiosna przyjdzie
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 15:20, 21 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
beata_m napisał(a)
Żeby nie było, że bezczynnie siedzimy przy styczniu, chwale się sznurkami i palikami, które kiedyś zastąpi donica (płyty już pocięte ) oraz symulacją paletową fotela (który będzie tak naprawdę z profilu zamkniętego, ale chodziło o wymiary - czy będzie wygodny) jak eM mi pokazał przez pięć minut nie mogłam się powstrzymać od śmiechu ... ale jak tylko możliwość miałam poleciałam na taras przetestować





Szaleństwo...myślałam, ze to jakaś artystycza konstrukcja jest
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beata_m 15:30, 21 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
kasja83 napisał(a)


Szaleństwo...myślałam, ze to jakaś artystycza konstrukcja jest


Kasia no błagam chodziło wyłącznie o wymiary czy siedzisko nie za nisko nie za wysoko oparcia itp itd
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 15:30, 21 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
kasja83 napisał(a)

A wiesz Ania, że ja też miałam ostatnio Beatę zaczepić, że na jakie cieńsze skarpety zmieniła-to może wiosna przyjdzie


to co, od razu pończochy?!?!?!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Jana 23:31, 22 sty 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
fotel świetny zostaw go tylko jakieś poduchy i gotowe
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
anulajda 11:00, 23 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
beata_m napisał(a)



kurde Ania pewnie masz racje ja jeszcze myślę o oparciach takich trapezowych


o widzisz czyli u Ciebie też zmiany wypoczynkowe będą?! Czyli drudie stalowe będą wymiarami zbliżone do tych z palet, dobrze rozumiem?




Tak drugie stalowe ale łączone już będą z drewnem i wymiary paletowe tak żeby poduchy wykorzystać
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies