Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 10:03, 23 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
nawigatorka napisał(a)
i jest pięknie


Dzięki
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
mp_krk 10:20, 23 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Kaśka, ale Ty dajesz czadu z tymi drzewami! O ile to możliwe jeszcze to masz coraz piękniej, naprawdę możesz być dumna ilości drzew zazdraszczam

Pamiętam jak w ubiegłym roku trafiłem do Ciebie wiosną i te tulipany wśród traw i kamieni mnie zachwyciły i wciąż to robią
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
Kacha123 10:42, 23 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
mp_krk napisał(a)
Kaśka, ale Ty dajesz czadu z tymi drzewami! O ile to możliwe jeszcze to masz coraz piękniej, naprawdę możesz być dumna ilości drzew zazdraszczam

Pamiętam jak w ubiegłym roku trafiłem do Ciebie wiosną i te tulipany wśród traw i kamieni mnie zachwyciły i wciąż to robią


Mam nadzieję, że ten sezon będzie super! W zeszłym roku straciłam kilkadziesiąt traw i trzeba było zaczynać od początku. po tej zimie wszystko przeżyło, więc będzie już tylko lepiej! I kolejną nadzieję pokładam w tym, że wielkie drzewa powinny już się dobrze ukorzenić i ruszyć z kopyta. No i przy większych roślinach mniej miejsca na chwasty, co jest kolejnym plusem!

Dumna jestem i każdy z nas powinien być! Przecież, niezależnie od stylu, doboru roślin itd, to nasza praca i troska
Z zeszłorocznych tulipanów tylko białe dały ciała, reszta ładnie powtarza kwitnienie. Przynajmniej będzie w miejscu białych miejsce na nowe
Dzięki
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Luki 11:13, 23 kwi 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mamuniu już się z tymi Twoimi drzewami gubię ładna kolekcja się robi na dodatek już wiem gdzie będę mógł podejrzeć lipy Winter Orange bo niedawno nad nią się zastanawiałem.
Z żalem patrzę na Twoją piękną Genie, moja ze 30 pąków zimą straciła, a nawet nie wiem czy w ogóle ruszy bo pąki liściowe nic nie rosną, jakie małe były takie są
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kacha123 11:20, 23 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Luki napisał(a)
Mamuniu już się z tymi Twoimi drzewami gubię ładna kolekcja się robi na dodatek już wiem gdzie będę mógł podejrzeć lipy Winter Orange bo niedawno nad nią się zastanawiałem.
Z żalem patrzę na Twoją piękną Genie, moja ze 30 pąków zimą straciła, a nawet nie wiem czy w ogóle ruszy bo pąki liściowe nic nie rosną, jakie małe były takie są


Ty u mnie, ja u Ciebie
Też mam nadzieję się pogubić - w ich gąszczu kiedyś!
Z lipami liczę na to, że tym pomarańczem w zimie będą dawać czadu. Cieszę się, że w Twoich oczach też znalazły uznanie.
Pąki liściowe na Gience też mam jeszcze malutkie. Zupełnie inaczej wyglądała w zeszłym roku o tej porze. Trzymam kciuki za Twoją!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 11:44, 23 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Śnieg u mnie pada - jakieś jaja! Wrrrr!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
mp_krk 12:19, 23 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Kurczę, dobrze że u mnie wieje bardziej północy
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
Sebek 12:28, 23 kwi 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Śnieg stopnieje, gorszy byłby mróz...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
12:29, 23 kwi 2017
Kacha123 napisał(a)
Śnieg u mnie pada - jakieś jaja! Wrrrr!


u mnie słońce ale ziminca okrutna i wiatr łeb urywa jutro ma być podobno juz lepiej ...oby
Madzenka 12:37, 23 kwi 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kacha123 napisał(a)



Zdecydowanie lepszy śnieg!
Dzisiaj nie było przymrozku, zobaczymy jutro rano. Może znów się uda.

Te trefne brzozy mają już liście i to duże. W zeszłym roku pokazywałam ich rozmiar, bo coś mi już podpadały. Wymiana już postanowiona.


Takie wlasnie duze liscie maja moje doorenbos long trunk...wielkie, ciemnozielone i błyszczące. Po tym wlasnie sie odrózniaja od innych gatunków brzóz. Wracam nadrobic zaleglosci u Ciebie


A doczytalam , ze brzozy wyladowaly u sąsiada. Bedziemy podglądać

Pozdrawiam z drogi z Jeleniej Gory, wali grad i 3,5 stopnia....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies