Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w świecie idealnym

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w świecie idealnym

Olili 12:13, 12 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Witam,wstępem mnie powaliłaś ,super.
Zmiany zachodzą,dalsze plany się wyklarują ..fajnie będzie Cię podgladać, bo przy okazji ciekawie piszesz .
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
guadalahara 12:32, 12 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 44
Olili napisał(a)
Witam,wstępem mnie powaliłaś ,super.
Zmiany zachodzą,dalsze plany się wyklarują ..fajnie będzie Cię podgladać, bo przy okazji ciekawie piszesz .

Miło mi Cię gościć Izo! Plany się klarują, choć powiem Ci że w wielkich bólach ( prawie jak porodowych, mam troje dzieci więc wiem co mówię)
Na razie głównie podglądam i wzdycham.
____________________
Agnieszka Ogród w świecie idealnym
Malgosik 12:39, 12 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Hej

Odwiedzam Cię i ja.
jeśli chodzi o Twoje projekciki, to na moje oko masz na tyle duży trawnik, ze zostawiłabym środek pusty, czyli tylko trawnik, a wokół rabaty.
nie robiłabym placyków na środku

takie dobrze się sprawdzają w malutkich ogrodach
____________________
Ogród na glinie
guadalahara 13:45, 12 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 44
Malgosik napisał(a)


masz na tyle duży trawnik...

Powiem Ci, że właśnie ta powierzchnia mnie dobija. Nie chodzi mi o jego utrzymanie (bo lubię się nim zajmować), ale o tę jednolitą płaszczyznę... dla jednych piękną - dla mnie monotonną. Ale nic to! Już ustaliłam (póki znów nie zmienię zdania), że stawiam na dwa solitery Dzięki!
____________________
Agnieszka Ogród w świecie idealnym
Bogdzia 18:59, 12 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Też odradzam placyki na srodku bo sobie zmniejszych optycznie ogród. Zobaczysz jak szybko zmienisz narzekanie z tego ze tak dużo ziemi niezagospodarowanej na narzekanie ze brak ziemi na nowe zachcianki ogrodowe.Powodzenia w planowaniu zycze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Skula 23:05, 12 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3480
Witaj
wpadłem i ja się przywitać
Koncepcje zmieniają się bezustannie ,także nie masz co się marwić
Tylko ci z nas ,którzy mieli projekt byli bardziej stali , chociaż i tu nie dam sobie obciąć głowy
____________________
Skula Pomysł na ogród
Tess 23:33, 12 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Aga, nie spiesz się z tym planowaniem.
Wszystkim nowym to powtarzam i nikt mnie nie słucha

Rozejrzyj się po ogrodach innych, poczytaj o doświadczeniach z roślinami, wyrób sobie własne zdanie, własną wizję- styl ogrodu.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Iwk4 00:28, 13 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Agnieszko.
Tess ma rację. Poszukaj inspiracji w ogrodach innych Jaki chcesz styl? Co się podoba? Jakie lubisz rośliny? A jakie się sprawdzają w ogrodach ?
Ja bym na środku zostawiła dywan.
____________________
Ogródek Iwony II
Margo 09:46, 13 sty 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Dziewczyny mają rację
Jestem na O. już prawie rok, a dopiero niedawno doszłam do tego jaki styl ogrodu najbardziej mi pasuje. Tutaj tyle cudnych ogrodów, że podoba się wszystko i naprawdę nie tak łatwo się samemu określić
Powodzenia i cierpliwości
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies