Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

Agania 13:55, 15 paź 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26056
Zapachy u ciebie...aż ślinka leci
Masz fascynujące te róże, a Pashmina boska, jeszcze malutka, a ma tyle kwiatów, a w jakim towarzystwie rośnie?

to bardzo fotogeniczna róża...a ja na dodatek kocham wszystkie róże w kolorze różowym
Pozdrawiam Ewa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 15:33, 15 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa, róże cię kochają, co jedna piękniejsza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewsyg 15:37, 15 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
Agania napisał(a)
Zapachy u ciebie...aż ślinka leci
Masz fascynujące te róże, a Pashmina boska, jeszcze malutka, a ma tyle kwiatów, a w jakim towarzystwie rośnie?

to bardzo fotogeniczna róża...a ja na dodatek kocham wszystkie róże w kolorze różowym
Pozdrawiam Ewa


Faktycznie miała sporo kwiecia



Rośnie w otoczeniu przeważającej bieli, białe liatry, rozchodnik, ślazówka, przetacznik, jeżówki i liliowce ( te w odcieni delikatnej żółci) Liliowce kiedyś zmienię, ale teraz nie mam odpowiednich. Tutaj bym widziała liliowce białe z lekkim różem.



Ona jest pomiędzy ślazówka, liliowcem i rozchodnikiem, taka malutka, że jej nie widać
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 16:22, 15 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
barbara_krajewska napisał(a)
Ewo, po liliowcach i jeżówkach róże to kolejna Twoja miłość.
Piękne i ciekawe masz te róże.


Tak to wyszło troszkę przez przypadek. Urządzam tak rabaty, żeby cały czas coś kwitło bo rośliny kwitnące to moja miłość. Po cebulowych zakwitają kosaćce, piwonie a po nich róże. Gdybym ich nie miała zagościłaby pustka w oczekiwaniu na jeżówki i liliowce. Maja też swoje 5 minut późnym latem i na początku jesieni.


[b]Róża Samaritan ,to istny kameleon. Kupowałam ją wiosna jako roślinę kwitnącą i wtedy kolor jej kwiatów był delikatny, brzoskwiniowo-różowy. Taką ja lubię najbardziej





Latem przybiera mocne kolory, które mnie się mniej podobają.



Troszkę dziwny pokrój ma krzak tej róży, ma bryłę prostopadłościanu dziwnie to wygląda. Poza tym zdrowa i pełna wigoru
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 16:40, 15 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczne różyczki


Dziękuję w imieniu różyczek

I kultowa róża tak bardzo tutaj zachwalana

Chippendale piękność zmieniająca kolor płatków w trakcie przekwitania. Zawiązuje dużo kwiatów, ładnie rozbudowany, masywny krzak










Rosła zdrowo, nie chorowała
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 17:21, 15 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
CDN
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 09:02, 16 paź 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nacieszyłam oczy. Prawdziwe piękności, no i pięknie pokazane.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
zawitka 09:41, 16 paź 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14080
Ewa przyszłam od Basi w sprawie jeżówki ta Twoja jest cudna .Powiedz mi jak wysoka ona jest i ile u Ciebie jest .Ja zamówiłam w zeszłym roku i wyszły wszystkie 5 różowe
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anabuko1 12:51, 16 paź 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
ewsyg napisał(a)


Aniu, ale się uśmiałam z tej ekspertki. Kochana jest Mała Mi Miło mi, ale to gruba przesada. Ja te rośliny tylko lubię. Po różach zrobię coś podobnego odnośnie jeżówek i podam parę rad, które przekazała mi pani zajmująca się hodowla jeżówek.

Dla Ciebie róża lavaglut

Kupiłam ja w tym roku jako kwitnącą roślinę doniczkową. Kolor kwiatów to bardzo mocna czerwień, właściwie bordo. Cały czas kwitła. nie wiem, czy ona ma to w genach, czy ja tak czymś dokarmili w szkółce. Nie chorowała, zobaczymy co pokaże w przyszłym roku. Bardzo ożywiła moją rabatę. Nie jest to róża wysoka co widać na zdjęciu







Dziękuję za piękną róże
Wszystkie masz piekne.
Ta Samaritan jest cudna- w letnich barwach mi akurat bardziej się podoba.:0
A w sprawie jeżówek i tak będę zaglądać i coś pytać.
Zawsze to już jakieś doświadczenie drugiej osoby potrzebne.Ja też je bardzo lubię.Już mam kilkanaście ich
A na tym chyba nie koniec
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 12:52, 16 paź 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
Aha, a czym ty je karmisz,że twoje róże takie dorodne???
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies