Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

iwonadm 21:41, 16 paź 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ewo jak zwykle piękne widoki. sama widzisz jak thuje szybko rosną to dobrze, będą ochraniać roślinki. Na róże się nie mogę napatrzeć to wiesz, ale tak samo jak ty uwielbiam jeżówki i liliowce. Szkoda tylko, że jak ost. 2 razy kupowałam to za każdym razem są takie morelowe. Co za pech. Ale jak porównałam kwiaty to troszkę się różnią.
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Anda 21:43, 16 paź 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ta Romanze śliczna. Takie inne te kwiaty.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ewsyg 21:53, 16 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
A teraz dwie róże bardzo do siebie podobne, różnią się tylko nazwa i kolorem kwiatów. Krzaki ładnie rozgałęzione, sięgają u mnie powyżej klan. Zawiązują dużo kwiatów, które maja piękną budowę. Chorowały tylko w dolnej cześci i sobie same poradziły. Powtarzają kwitnienie

Róża Maria Teresa





Róża Baronesse


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:10, 16 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
iwonadm napisał(a)
Ewo jak zwykle piękne widoki. sama widzisz jak thuje szybko rosną to dobrze, będą ochraniać roślinki. Na róże się nie mogę napatrzeć to wiesz, ale tak samo jak ty uwielbiam jeżówki i liliowce. Szkoda tylko, że jak ost. 2 razy kupowałam to za każdym razem są takie morelowe. Co za pech. Ale jak porównałam kwiaty to troszkę się różnią.


Chodzi Ci Iwonko o liliowce ? Z nimi to jest trudna sprawa, trzeba mieć dobre źródła Ja też wiele razy nie dostałam tego co zamawiałam.

Dla Ciebie róża Rhapsody in blue. W moim odczuciu to róża terminatorka, niezniszczalna. Przesadzałam ja już tyle razy, ze sama nie wiem ile. Ona zachowuje się tak jakby tego nie było. Rosła sobie zdrowo i kwitła kilka razy. Ciekawy kolor.





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:18, 16 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
CDN
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
boguslawa_ma... 11:56, 17 paź 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Piękny awatarek no i te róże ,oczu nie można oderwać,opisane ile ty tego masz?
U mnie ten rok nie był na róże ,chociaż jeszcze pare kwitnie
Miłej soboty
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
iwonadm 18:32, 17 paź 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Mi niestety z korzenia wiosennego Rapsody padła spróbuję jeszcze raz ale już nie w tym sezonie.
Ewa gdzie kupowałaś pashminę?
Jest mała i urocza z pewnością by się mi jeszcze zmieściła
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Ewik 19:42, 17 paź 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Tereska i Baronesse cudna
Iwona , pashmina i inne circusy są w rosa plant .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
barbara_kraj... 20:56, 17 paź 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
ewsyg napisał(a)
Róża Lipstick, bardzo sympatyczna, niewysoka róża, na brzegi rabat. Pędy ma sztywne, nie pokłada się. Kwitnie bukiecikami, bardzo zdrowa. Powtarza kwitnienie kilka razy.




Piękny okaz tej róży widzieliśmy w Pęchcinie.

Z zielonych pomidorów oprócz sałatki zrób chutney. Dżem też może być dobry. Mnóstwo przepisów znajdziesz w necie.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
jona 23:42, 18 paź 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Lipstick sobie zamówiłam , ale jeszcze nie przyszedł. Jak mi się spodoba to spróbuję rozmnożyć lub zamówię więcej . Pozdrawiam
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies