Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

iwonadm 21:21, 11 sty 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Mam prośbę zobacz u mnie może mi doradzisz nt dosadzenia jednej różyczki do okrywówki.
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Luki 21:28, 11 sty 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
O cholercia... ale lista a jakie to zdziwienie było jak ja pisałem, że mam ponad 100 odmian żurawek, a one jednak sporo mniejsze. Przy 150 odmianach w ponad 300 sztukach jestem w trakcie sporej redukcji bo to się nie da
Trawy muszę sobie dokładniej pooglądać bo sporo nie znam, na róże to już ochoty nie mam, na szczęście
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ren133 22:27, 11 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Lista traw robi wrażenie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Madzenka 06:52, 12 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)
Marzeno pisałas ostatnio u mnie o wykopywaniu grabów z granicy - zdradz co dokładnie planujesz?


Z tyłu domu mam taki sam szpaler grabow jak na przedpłociu. Z powodu konfliktu z sasiadem chyba je wykopie i wsadze w miejsce tych krzywusow w podjeździe. Wszystko zalezy od decyzji M. Nie jest to jednak przesądzone. Graby rosną tam bowiem od 2012 i obawaiam sie czy przeżyją. Musze to skonsultować z Wieloszka, ktora ciagle drzewa przesadzała
No i jest jedno ale ... W podjezdzie mam 1000 krokusów wielkokowiatowych.... Nie moge robic rewolucji dopóki nie przekwitna....
Z tyłu zostałby tylko strictusy, laurowisnie i zywopłot z pęcherznicy za drewutnia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:55, 12 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)


a ja dla Ciebie Wedding Piano o wysokosci 1,7 metra moja Gospel ma jakieś 2,5 to chyba nigdzie nie spotykana odmiana pnąca, puszczam ja na Nigre i zobaczymy co będzie
A może ziemia u mnie z jakimś rozanym turbodopalaczem ? )


Wow!!! Wedding Paino to moje marzenie Wszystko rosnie od Twojego pozytywnego wzroku, gdy je dogadasz
Mój James dorasta do ponad 2 M. Daj tylko znac kiedy robimy akcje przesadzania Jamesa bo on duzy jest
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:56, 12 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karol99 napisał(a)
Bardzo imponująca lista trawek. Ale trawy są śliczne i mieć je trzeba.


Karol pisałeś ze sie bedziesz trawkował. Gorąco polecam i będe kibicować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:56, 12 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
iwonadm napisał(a)
Mam prośbę zobacz u mnie może mi doradzisz nt dosadzenia jednej różyczki do okrywówki.

Lece
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:58, 12 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
O cholercia... ale lista a jakie to zdziwienie było jak ja pisałem, że mam ponad 100 odmian żurawek, a one jednak sporo mniejsze. Przy 150 odmianach w ponad 300 sztukach jestem w trakcie sporej redukcji bo to się nie da
Trawy muszę sobie dokładniej pooglądać bo sporo nie znam, na róże to już ochoty nie mam, na szczęście

Luki kupujemy, kupujemy, ogrody mamy z gumy a potem suprajz ze tego tyle nzwbieralismy. A ja ciagle jeszcze planuje sie zatrawkować. Róze juz tylko na wymianę. Teściowa bedzie szczesliwa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:59, 12 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ren133 napisał(a)
Lista traw robi wrażenie


Ja mysle, ze gdyby coniektorzy na forum zrobiliby listy swoich kolekcji to szczeki bysmy pogubili weźmy taka Mała Mi albo Bogdzie. Lista bylin i rodaków spowodowałaby wstrząs ogólnokrajowy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
07:19, 12 sty 2016
Madzenka napisał(a)


Ja mysle, ze gdyby coniektorzy na forum zrobiliby listy swoich kolekcji to szczeki bysmy pogubili weźmy taka Mała Mi albo Bogdzie. Lista bylin i rodaków spowodowałaby wstrząs ogólnokrajowy


jasne! wstrząs murowany

u mnie niby azali i Rh nie ma a naliczyłam 33 krzaczki

lista traw bardzo imponująca ale w tym zestawieniu nie widzę tataraku (też tawopodobny)...a wydawało mi się ze kiedyś go sadziłaś?


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies