Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 07:31, 19 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)

Dzięki Madżenko przesadzę z dużą bryłą ziemi

O tej przestrzeni dla psów to masz rację, ciągle się zastanawiamy jak najlepiej zrobić, mamy dwie koncepcję do przemyślenia i czas na podjęcie decyzji do poniedziałku

Miłego dnia


Koniecznie, Tytus to moj drugi pies ale poprzednio miałam bardzo żwawą i duza bokserkę. Tytus nawet gdy wpadnie w rabate duzych strat nie robi ale przy płocie lata jak szalony. U mnie moze penetrować przedpłocie i cały bok z żwyopłotem grabowym ale najbardziej interesuje go przedpłocie, tam wiecznie siedzi i biega wzdłuz ogrodzenie. Przez żwyopłot cisowy z gabionami nic nie widzi dlatego nie pcha sie na rabaty
Ale o tym dyskutowałam mocno z projektantka tworząc plan architektury. Mimo ze starciłam kilka metrów kwadratowych na nasadzenia i dziwnie ta przestrzeń pomiedzy płotem a gabionami wygląda to ja i Tytus jesteśmy zadowoleni a przeciez marza mi sie dwa buldożki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 07:35, 19 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
siakowa napisał(a)
Marzenka te buchnananii to na ile cm obciąć? Na 10 ?


Kasiu Twoja buchanani jest jszcze młoda i ma pionowy pokroj , mozesz jej przyciąc tylko końce i zostawić wysoka. Ja moja ciachnęłam radykalnie na 15 cm bo sie brzydka i rozlała po 4 sezonach zrobiła. Albo zdechnie albo nabierze urody. Poza tym dw alata temu w jakimś amoku posadziłam za nia łan tulipanów, ktorych wiosna 2015 nie było widać.... Teraz czekam czy tulipany i buchanani przezyły.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 07:36, 19 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lorka napisał(a)
Ja tylko przyszłam podziękowac za ten ogrom wiedzy, którą się dzielisz..


Wiem jak trudno na poczatku to samemu wszystko ogarnąc, wiem ile roslin straciłam, więc jesli mogę pomóc to sie bardzo cieszę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 08:34, 19 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madzenka napisał(a)


Irenko możesz go ściąć jak Carex, pieknie odbije. Ale ja chyba jeszcze z tym chwilę poczekam bo jest ładny


No to bede patrzec, co i kiedy ty robisz, bo u mnie w tej chwili zieloniutki, po podziale wszystkie sadzonki przetrwaly, ale jest gruba sciolka, duzo wilgoci i cieplo tam, wiec pewnie dlatego
Zmarzlam w tylek, zimno...moze potem cieplej bedzie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
polinka 10:30, 19 mar 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dobrze czytam, że narzekasz na dzisiejszą pogodę??
U mnie słońce i cieplutko
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
10:30, 19 mar 2016
o tataraku przeczytałam ..mój młody z jesieni wygląda fatalnie ...tez pod nóż idzie
Madzenka 10:31, 19 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Plinko słońce wreszcie wyłazi ale okazuje sie ze musz wjechać do miasta odebrać leki dla mamy. Kurcze pół dnia mi ucieknie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:31, 19 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
o tataraku przeczytałam ..mój młody z jesieni wygląda fatalnie ...tez pod nóż idzie


Przytnij go jak carexy zimozielone pieknie odbije. W ubiegłym roku po cięciu był sliczny
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:33, 19 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka napisał(a)


No to bede patrzec, co i kiedy ty robisz, bo u mnie w tej chwili zieloniutki, po podziale wszystkie sadzonki przetrwaly, ale jest gruba sciolka, duzo wilgoci i cieplo tam, wiec pewnie dlatego
Zmarzlam w tylek, zimno...moze potem cieplej bedzie.


Jestem jakaś cała połamana, nie chce mi sie iśc do ogrodu. Przesadziłam w tym tygodniu z budowaniem rzeżby.... Bo nad masa pracowałam cała zimę....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lindsay80 10:49, 19 mar 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Marzenko, wiesz w jakim stężeniu używać miedzian w płynie do oprysku ogrodu?
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies