Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Iwk4 00:16, 02 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Madzenka napisał(a)


Ja wole jednak ze żwirku odkurzać

Masz przemysłowy odkurzacz? Ja jeszcze nie mam, dlatego boję się żwirowych rabat, a tak mi się podobają

Różyczki piękne. Fajnie je opisujesz.

Ja tam nie muszę oglądać ogrodów idealnych. Dziś pieliłam, i tak sobie pomyślałam,że gdyby był idealny, bez zielska, nie byłoby roboty. A jest cięgle coś do zrobienia, tylko nie zawsze mam czas albo ochotę. Popieliłam w cieniu, bo na słońcu nie dało się wytrzymać

Marzenko, co masz przed limkami?

____________________
Ogródek Iwony II
Kasya 05:40, 02 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41916
Madzenka napisał(a)



Z jasnych niskich i o ładnym pokroju roz polecam biała z rózowym środkiem Pashminę - to dla mnie odkrycie tegorocznego sezonu. Zachwyciła mnie tegoroczna Mad Mairon, ma wielkie kwiaty i niski krzak. Zakupiłam tez roze History, to nizutki krzak z wielkimi kwiatami. Uwielbiam Claire Marshall. Czy o takie kolory Ci chodziło?

Nie mam w ogrodzie ale niezawodna jest Baronessę, Mariatheresia , Larissa, Baillando.
Inne kolory i nizitenkie (30 cm) to Lavender Ice i Heidi Klum
Sporo róz ma jednka rozmiar minimum 1,2 M


A który rok masz heidi i lavender ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
asiak 05:52, 02 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Madzenka napisał(a)



Z jasnych niskich i o ładnym pokroju roz polecam biała z rózowym środkiem Pashminę - to dla mnie odkrycie tegorocznego sezonu. Zachwyciła mnie tegoroczna Mad Mairon, ma wielkie kwiaty i niski krzak. Zakupiłam tez roze History, to nizutki krzak z wielkimi kwiatami. Uwielbiam Claire Marshall. Czy o takie kolory Ci chodziło?

Nie mam w ogrodzie ale niezawodna jest Baronessę, Mariatheresia , Larissa, Baillando.
Inne kolory i nizitenkie (30 cm) to Lavender Ice i Heidi Klum
Sporo róz ma jednka rozmiar minimum 1,2 M


Marzenko, dziękuję Ci bardzo Popatrzę sobie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
07:34, 02 wrz 2016
przyszłam sie wywiedzieć jakie trendy cebulowe beda u ciebie wiosną? / co tam naklikałaś?
Luki 08:59, 02 wrz 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzenko chwal się co cię skusiło
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
oliwka 13:21, 02 wrz 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Marzenka moją całą new dawn złapała rdza. Popsikałam chemia ale liście nadal są zółte. Czy powinnam poobrywać wszystkie te zaatakowane liście czy zostawić do jesieni ?
przepraszam, ze nie komentuję i komplementuję ale nie mam ostatnio czasu na zagladanie na forum ;(
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Pszczelarnia 13:40, 02 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madzenka napisał(a)


U mnie bezproblemowy jest biały whirlewind, nie wymarzą, nie choruje, rozrasta się za pomocą klączy. Aktualnie pożarły go miskanty, ale wiosną znów przesadzę na front traw

Wszystkie pozostałe, w szczególnosci ciemnorozowe nie przeżywaja u mnie zimy. Kupuję pod koniec lata, wisona nie wyłaża z ziemi...


A ja z japońskich mam 'Prinz Heinrich' i "Koenigin Charlotte' od 3 lat i żyją. Tylko zawilca 'Pamina' nie widzę a był.

Ciekawy jest ten świat zimowania niektórych roślin. Nie ma reguł i zasad, chyba.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Karabela 17:11, 02 wrz 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Uffff nadrobilam kawał lektury buziaki
____________________
Eksperymentarium
malkul 18:25, 02 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Mala_Mi napisał(a)


Ja opatulam bukszpany jak u fryzjera starymi ręcznikami.. i jest czy szyściutko.. raz cięłam z myślą że odkurzę.. szlag meni trafił..
,
ja na ten cel przeznaczyłam stare prześcieradła, świetnie się sprawdzają, choć i tak zawsze troszkę syfku zostaje
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 21:09, 02 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwk4 napisał(a)

Masz przemysłowy odkurzacz? Ja jeszcze nie mam, dlatego boję się żwirowych rabat, a tak mi się podobają

Różyczki piękne. Fajnie je opisujesz.

Ja tam nie muszę oglądać ogrodów idealnych. Dziś pieliłam, i tak sobie pomyślałam,że gdyby był idealny, bez zielska, nie byłoby roboty. A jest cięgle coś do zrobienia, tylko nie zawsze mam czas albo ochotę. Popieliłam w cieniu, bo na słońcu nie dało się wytrzymać

Marzenko, co masz przed limkami?



Iwonka mam odkurzacz ogrodowy firmy Einhell. Dopiero po roku nauczyłam sie go obsługiwać aby mi nie zjadał zwirku


Przed limkami mam laurowisnie Otto Luycken, ale mi choruja na grzyba i podżerają im korzenie opuchlaki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies