Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Ensata 09:15, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Nalewka z pigwy jest boska, no i w sumie dla zdrowotnosci łaskawa Tiaa, teraz jeszcze Odlotowy Ogród, samo zło od Was przejmuję. Dzieci głodne, warkocze niezaplecione, robota czeka, a ja dzien rozpoczynam od czytania co tam znowu zrobiłyście.
____________________
W kolorze blue
Margo 09:48, 14 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Ensata napisał(a)
Nalewka z pigwy jest boska, no i w sumie dla zdrowotnosci łaskawa Tiaa, teraz jeszcze Odlotowy Ogród, samo zło od Was przejmuję. Dzieci głodne, warkocze niezaplecione, robota czeka, a ja dzien rozpoczynam od czytania co tam znowu zrobiłyście.


Ha, ha, nie ma to jak się motywowac do pracy czyjąś pracą .
Ja ranki zaczynam dokładnie tak samo, kawka i lektura wątków.
Nalewka z pigwy jest boska, ale z pigwowca to dopiero odjazd... Aromat niesamowity i te witaminki - jakoś trzeba usprawiedliwić swój pociąg do alkoholu
Miłego dnia Marzenko
____________________
Gosia
lojalna_ 10:16, 14 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ogrod zas błyszczy i mieni sie kolorami, posprzatane .....cudnie jak po wichurach niech juz ten Stefan nas opusci ....

Gdzie Ty niwosci upychasz musi u Ciebie pachniec bosko

Relacja z zakupów modelek swietna
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kuba 10:56, 14 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Czy masz już włączone podlewanie, bo mnie korci żeby włączyć
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Agania 15:02, 14 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Uwielbiam twoje donice z kwieciem, moje jeszcze nie tknięte i trawy za bardzo ciachnęłam, no ale cóż muszę teraz bardziej wypoczywać
Wiesz jak lubię takie widoki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pamajo 15:20, 14 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Marzenko, wiem, że masz perovskię.
Czy ona bardzo się rozrasta? W jakich odstępach ją sadzić? Chciałabym dodać ją do różowych Leonardo. Co o tym sądzisz?
____________________
Jola
Ensata 18:45, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Marzenaaaaa, Marzenaaaa, słuchaj, Ty masz glinę, wysoki poziom wód i bukszpany, jak sobie radzą? ja własnie wywaliłam kulę jedną, grzyb, patrzę, a pod korzeniami mokradło W tamtym roku już zwróciłam na to uwagę, ale myślałam, że to był incydent z linia kroplującą. W kropce jestem, co robić to główne kompozycje w ogrodzie
____________________
W kolorze blue
Ensata 18:46, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Kuba napisał(a)
Czy masz już włączone podlewanie, bo mnie korci żeby włączyć
Ja mam włączone już, tzn, ręcznie odpalam linie przy hortensjach, rh, trawniku
____________________
W kolorze blue
Madzenka 19:02, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
Marzenaaaaa, Marzenaaaa, słuchaj, Ty masz glinę, wysoki poziom wód i bukszpany, jak sobie radzą? ja własnie wywaliłam kulę jedną, grzyb, patrzę, a pod korzeniami mokradło W tamtym roku już zwróciłam na to uwagę, ale myślałam, że to był incydent z linia kroplującą. W kropce jestem, co robić to główne kompozycje w ogrodzie


Świetnie sobie radzą ale nie moga stac w wodzie, bo wtedy brazowieją. Gdy sie porządnie przyjma to ta woda dla nich na słonecznych rabatach jest zbawienna. Ze dwa lata walczyły z woda a teraz świetnie rosna, tylko musza sie porzadnie ukorzenic. Tam gdzie szczegolnie mokro sadzę obok duzo traw aby wypijały wodę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:03, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pamajo8589 napisał(a)
Marzenko, wiem, że masz perovskię.
Czy ona bardzo się rozrasta? W jakich odstępach ją sadzić? Chciałabym dodać ją do różowych Leonardo. Co o tym sądzisz?

OD ziemi się nie rozrasta tylko górne pędy sie rozkładają na 50-70 cm. Ja mam gęsto co 30-40 cm posadzone i w sezonie tworza jedna zwarta kępę badyli


A Leonardo musi byc przed bo go zasłonią. Moja perovskie ma dobrze ponad 1-1-,2 M a Leoś w porywach 1 m
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies