Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 19:05, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kuba napisał(a)
Czy masz już włączone podlewanie, bo mnie korci żeby włączyć

Już w lutym włączyłam po sypaniu dolomitu na trawe jesli nie ma lrzymrozków większych niż -5 nic instalacji nie grozi
Od czasu do czasu właczam podelwania trawnika, chyba dopiero 3 razy po i miedzy sypaniem nawozów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:09, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ZielonaAnia75 napisał(a)
Marzenko, proszę napisz mi jaką masz odmianę seslerii, bo te które przeglądałam na necie wszystkie kwitną na czarno, a na biało bardziej mi się podoba, tym bardziej, że będzie widoczniejsza na korze.


Juz pisałam że nie moge zidentyfikować czy heuflerianę czy jesienna, bo kupowałam obie bez etykiet. Wg mnie ta z białymi kotkami teraz to moze byc Heuflerina, bo kotki z casem sie białe robia. Jesienna ma inne paki kwiatowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:10, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
dziekuję za tak miłe poranne wpisy. Rzeczywiscie miło zaczyna sie dzien po porannej wizycie na forum. Tak od trzech lat zaczynam dzien

A zaraz zmykam poćiwczyć kręgoslup
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ensata 19:22, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Madzenka napisał(a)


Świetnie sobie radzą ale nie moga stac w wodzie, bo wtedy brazowieją. Gdy sie porządnie przyjma to ta woda dla nich na słonecznych rabatach jest zbawienna. Ze dwa lata walczyły z woda a teraz świetnie rosna, tylko musza sie porzadnie ukorzenic. Tam gdzie szczegolnie mokro sadzę obok duzo traw aby wypijały wodę
Dziękuję dobra kobieto, niech ćwiczenia lekkie będą
____________________
W kolorze blue
Kasik 19:45, 14 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Marzenko- ta biała magnolka w połaczeniu z tymi donicami - miodzio.
Ona sama jest miodzio, ale te donice na biało- cukiereczek.

Tyle u Ciebie się dzieje ze nie mam jak nadgonić. U mnie trochę niedoczasu i zniedbałam forum nie mówia c o ogrodzie. Muszę troszkę ogarnąć, bo jak przyjadą do mnie w sobotę Gosia i Kindzia to wstyd.

Chciałabym mieć taki porządeczek jak u Ciebie.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 20:33, 14 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham , przeczytałam wszystko od ostatniej bytnosci.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 20:38, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Madzenka napisał(a)


Juz pisałam że nie moge zidentyfikować czy heuflerianę czy jesienna, bo kupowałam obie bez etykiet. Wg mnie ta z białymi kotkami teraz to moze byc Heuflerina, bo kotki z casem sie białe robia. Jesienna ma inne paki kwiatowe


Jesienna jeszcze nie kwitnie. Heufleriana miała do niedawna czarne kłosy, a teraz wystrzeliła żółtymi frędzelkami.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Pamajo 20:38, 14 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Dzięki Marzenko za informacje. Leoś będzie przed, perovskia idzie na siatkę jako plecy.
____________________
Jola
nawigatorka 21:12, 14 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Marzenko tak sobie myślę gdzie posadze te werbeny jeśli mi wyjdą i mam takie miejsce gdzie mam rozplenice Little bunny i tu pytanie czy dół werbeny jest na tyle ekspansywny ze przyslonilby mi te rozplenice jesli rosłyby kolo siebie? Pytam bo jedno i drugie z tego co wiem masz.pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:14, 14 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Zaglądam i macham
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies