Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Luki 21:43, 17 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mógłbym tak wleźć na jeden z gabionów siedzieć cały dzień i podziwiać. No i nie wiem jak to zrobię, ale muszę sobie jakąś magnolię posadzić
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pola 21:49, 17 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzenko, tulipany boskie, magnolia śliczności....oj te twoje włośnincoraz piękniejsze....macham
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ewa777 22:01, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Ja nie wiem, jak u Ciebie tak pięknie kwitną i rosną magnolie, przecież one nie lubią wiatru Chyba, że u Ciebie tylko ciepły wiatr
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
tusiawka 22:03, 17 kwi 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Tulipany super ale magnolia dopiero daje czadu. Moje dzięki " twojemu" nawozowi też ładniutkie w tym roku.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Loosiuu 22:06, 17 kwi 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Soulengane'a piękność!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Karabela 22:18, 17 kwi 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Cudnie mimo braku pogody a tulipany chyba kupowałam w tym samym miejscu - mam wściekły pomarańcz (swoją drogą fajny) zamiast różowych
____________________
Eksperymentarium
ana_art 22:55, 17 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
aleeee magnolie, cudne!!!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 23:33, 17 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)
Cudnie mimo braku pogody a tulipany chyba kupowałam w tym samym miejscu - mam wściekły pomarańcz (swoją drogą fajny) zamiast różowych


No własnie napisałam "rozowy" w cudzysłowiu , to teraz napisze PSEUDO różowy. Ta rabata cała miała byc w bieli, rozu i purpurach a jest w pomaranczowo-karminowym. Pamietasz gdzie kupowalas? Przejrzę moje archiwum poczty... Chyba ze to zakup w markecie....


Dziewczęta dobrze widzicie, to nie roz, to wściekły kolor ja też się wściekam to już lepsza "biała" mieszanka z Biedry. Dobrez ze mieszanka zbladła.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
marzena 23:37, 17 kwi 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
dzisiaj podziwiam u wszystkich magnolie, Twoja tez cudna i świetnie dodatkowo się prezentuje wyrastając z tej obwódki bukszpanowej
____________________
marzena O....!
Madzenka 23:38, 17 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Potwierdzam, ze magnolie piekne, nie ma dla mnie piękniejszych drzew, ja jestem w nich zakochana. Uwielbiam ten spektakl tulipanowo-magnoliowy.
Dla Wieloszki info. Moj egemplarz magnoli był juz wielki, kupiony u Botanika na wyprzedaży przy zamykaniu punktu przy Ogrodzie Botanicznym. Była zabiedzona i marnie kwitła w pierwszym sezonie, ale ją karmię Agrecolem dla Magnoli.
Za chwile zacznie sie pokaz Suzan i Yellow Rover. Byleby tylko zapowiadane przymrozki nie nadeszły.

Aga jesli magnolia bedzie w tym sezonie słabo rosła tzn, że trzeba jej miejscówkę zmienic....ale mam nadzieje, ze sie wreszcie zrehabilituje i podrosnie trochę. Kupiona przecież w dobrym punkcie. ty jej teraz daj papu, bo moze ona głodna?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies