Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 22:32, 05 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Macham do Was
Czy u Was tez taki skwar i ani grama deszczu? Nie chce się zyc a ja sobie dzisiaj zafundowałam podróż do Warszawy, w granatowej kiecce myśłam że w upale udaru dostane.... Czy ten skwar kiedys minie? Czy klimat sie juz trwale zmienia? Moze czas sadzić palmy i sukulenty? Z tego wszystkiego w piatek chyba znow będę musiała linie kroplujące włączyc?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ensata 22:36, 05 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ja dzisiaj sie poddałam i właczyłam, ale ja mam miec jutro 35 stopni.

Marzen czy MW i Ascot moga byc obok siebie?
____________________
W kolorze blue
polinka 22:51, 05 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
U mnie też koszmar z tą gorączką, ogród codziennie podlewam i aż się boję rachunku za wodę ale bez podlewania wszystko pada...dwa dni nie podlałam hortensji i liście oklapnięte
Weekend podobno jeszcze gorętszy! W piątek część urzędów skraca godziny pracy z powodu upałów...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Ensata 22:53, 05 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
z hortkami mam to samo w jednym miejscu, gdzie inadziej sobie radza
____________________
W kolorze blue
Peppermint 00:25, 06 sie 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
Madzenka napisał(a)
KOnwalnik w "grafitowym" kamieniu...


Witaj Madzenka, bardzo podoba mi się Twój konwalik w kamieniu. Pozwolisz, że się zainspiruję? pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
siakowa 07:32, 06 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
u mnie wszystko poza nowymi brzozami i grujecznikami się trzyma...bo na tych widać palące słońce
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Nallar 09:45, 06 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Witam się bardziej oficjalnie. W Twoim wątku jestem nie pierwszy raz ale chyba pierwszy raz piszę. Powinnam pochwalić ogród, zdrowe rośliny i zmysł w komponowaniu rabat ale to wszystko zostało już napisane. Pięknie i już.

Tak na serio to ja po prośbie przychodzę. Gdybyś znalazła czas i zajrzała do mnie.....Mam różyczkę której nazwy nie znam
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4256-ogrodek-ewy?page=372
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Malgosik 09:56, 06 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
polinka napisał(a)
U mnie też koszmar z tą gorączką, ogród codziennie podlewam i aż się boję rachunku za wodę ale bez podlewania wszystko pada...dwa dni nie podlałam hortensji i liście oklapnięte
Weekend podobno jeszcze gorętszy! W piątek część urzędów skraca godziny pracy z powodu upałów...


ja też leję codziennie, ale mam wodę ze studni
a urzędy to raczej przesuwają godziny pracy niż skracają
zaczynają wcześniej w upale

Marzena jak Ci zazdroszczę, że tylko raz w tygodniu podlewasz...
____________________
Ogród na glinie
JulkAd 10:57, 06 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Czekałam na deszcz i burzę wieczorem w poniedziałek, we wtorek zapowiadało się, że może jednak jakaś kropla się pojawi, czekałam też i wczoraj rano bo się chmurzyło i miałam nadzieję, że w końcu cosik spadnie z tego nieba, codziennie podlewałam deszczówką roślinki, wczoraj skapitulowałam i podlałam z sieci trawę, bo już żółta jest....a dzisiaj?....nic nie widać, żeby było mokro. Na zewnątrz już blisko 30 w cieniu jest....wiatru żadnego. Pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Loosiuu 12:47, 06 sie 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Marzenko, wcześniejszymi opryskami na szkodniki i grzyby zniszczyłaś florę i faunę ochronną roślin. Pozytywne roztocza i inne takie zostały wytrute i przędziorki i cała reszta mają wolną drogę do ataku. Pomyśl czy nie było by warto teraz zacząć odbudowywać naturalnej bariery ochronnej, zamiast stosować kolejny środek niszczący. Zabijesz jedno to przyjdzie drugie. Ekologia!

U mnie też spiekota!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies