Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Ewa777 18:09, 13 lis 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Aniu, cieszę się, że mogłam pomóc
Bardzo mi się podoba ten pomysł z murkiem. Jak już wszystko posadzisz, to potem tylko podziwiać będziesz

Zwróć uwagę na wielkość krzewów i kwiatów przy wyborze róż.
Św,. Tereska ma małe kwiatki 3-4cm średnica kwiatu. Cały krzew ma wysokość 30-40cm.
Jabys chciała większe, to może Swany lub Sea Foam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anusia 20:30, 13 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa właśnie przeglądam. Zwróciłam uwagę na wyższe krzewy okrywowe, powiem Ci, naprawdę trudno się zdecydować. Wszystkie od bieli po kremowe i blady róż mi się podobają
Na różę ‚Seafoam’ zwróciłam uwagę na jej niesamowity pokrój i też ma takie ciemnne skórzane liście. Cudo!
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 05:32, 14 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Wklejam sobie linka o różach okrywowych, może komuś też się przyda
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/320-roze-okrywowe
____________________
Skandynawia po krzyżacku
olga80 08:05, 14 lis 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Aniu dziękuje za link ja ostatnio zakochałam się w różach i artykuł się przyda
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Warmia 08:12, 14 lis 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ja do róż podchodzę sceptycznie. Mam, ale nie jestem przekonana, że chcę. Artykuł też przeczytałam i niektóre są tak zachwycające, że aż chciałoby się je mieć. Zobaczymy, może kiedyś mi się zmieni Teraz poczekam na Twoją rabatę. Trzymam kciuki, żeby efekt był powalający.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anusia 17:50, 14 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
olga80 napisał(a)
Aniu dziękuje za link ja ostatnio zakochałam się w różach i artykuł się przyda

Ja też jak tylko zaczęły wypuszczć pierwsze pąki. Po prostu skradły moje serce Obfociłam każdego kwiatucha a teraz pozostały po nich tylko wspomnienia.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 17:57, 14 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Warmia napisał(a)
Ja do róż podchodzę sceptycznie. Mam, ale nie jestem przekonana, że chcę. Artykuł też przeczytałam i niektóre są tak zachwycające, że aż chciałoby się je mieć. Zobaczymy, może kiedyś mi się zmieni Teraz poczekam na Twoją rabatę. Trzymam kciuki, żeby efekt był powalający.


Ja na początku też się obawiałam i to bardzo. Bałam się, że będą chorowały ale nic takiego się nie wydarzyło. Jedynie jeszcze wahałam się przed zakupem flamantaz gdyż podatna jest na mączniaka a ja walczyłam z nim i niestety przegrałam. Zeżarł mi rutbekie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
anulaa 23:21, 14 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Wpadłam z rewizytą do imienniczki i widzę pogaduchy o różach. Nie znam się, ale zachwycam się. Jak myślisz - czy te okrywowe na słonecznym terenie, z kiepską ziemią, pod klonem dadzą radę?
Pozdrawiam
____________________
Panie Klonie
Anusia 08:18, 15 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Anula róże lubią stanowisko słoneczne, dołki dobrze zaprawisz i będą rosły. Jedno jest ale róże lubią wodę i podczas upałów należy obficie je podlewać. Nie wiem czy klon tyle wody potrzebuje jeśli nie to należy zachować między nimi odpowiednią odległość. O klonach będę dopiero podczytywała, gdyż też chcę je mieć posadzone w przedogródku Pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:18, 15 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dubelek

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies