Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Beskidzkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Beskidzkie marzenie

Moniq 19:46, 24 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Sebek napisał(a)
Bukszpany w Ikea powinny się niedługo pojawić - zawsze chyba na początku marca były w sprzedaży

Widzę, że dużo roślin ogrodowiskowych już masz Ale wiadomo, że ulepszać nasze ogrody będziemy wytrwale i konsekwentnie Więc owocnego sezonu Ci życzę - i mam nadzieję, że do zobaczenia na Gardenii

Dzieki Sebek super byloby.
____________________
beskidzkie marzenie
Madzenka 20:27, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniq napisał(a)
To mój mikro ogródek ziołowy, myslałam że nic z tego nie będzie a tu ta, tam:


zaczyna tez mi powoli kiełkowac stipa, widac takie maleńkie igielki, ale się cieszę


Zdradź proszę gdzie te cudowne osłonki kupiłaś ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Moniq 20:55, 24 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Osłonki by Ikea. One sa kartonowe pakowane w zestawy po trzy z nasionkami i ziemią w kostkach.
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 19:54, 01 mar 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Byłam pierwszy raz na wczorajszej Gardenii i zobaczcie z kim miałam przyjemność chwilke porozmawiać
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 19:56, 01 mar 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Bardzo mi sie podobało; szkoda tylko ze nie udało sie przekonac pewnego Holendra żeby sprzedał mi hortensje, ale pocieszyłam sie pieknymi ciemiernikami (jutro zrobie fotki, bo dzisiaj po 6 godzinach podróży juz mi sie nie chce).
Bazarek był kiepski, ale kupiłam różowe ciemierniki po 34 zł, zaś jak juz wychodziłam to na głónej hali wysprzedawali stoisko i duzo wieksze można było kupić po 30 zł; no cóż też wzięłam
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 19:58, 01 mar 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Najbardziej chyba podobało mi sie cos takiego; tylko nie wiem co to jest i zaraz biore sie do szukania w internecie
____________________
beskidzkie marzenie
Pola 20:03, 01 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Monika, witam Cię serdecznie ogród piękny, farta miałaś trafiając na Maje, pamiątkowe zdjęcie
Część osób na gardeni, a część na sabaciku u Gosi ....buziaczki zostawiam będę wpadać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Moniq 20:21, 01 mar 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Pola napisał(a)
Monika, witam Cię serdecznie ogród piękny, farta miałaś trafiając na Maje, pamiątkowe zdjęcie
Część osób na gardeni, a część na sabaciku u Gosi ....buziaczki zostawiam będę wpadać

Przyznam sie że na poczatku nawet jej nie zauważyłam tak pochlonęła mnie pergolka, ale jak kazano mi poczekać chwilke żeby wejść do środka bo cos tam nagrywają, to prawie padłam trupem;
ale powoli cos z siebie wydusiłam i nawet udalo sie chwilkę porozmawiać; bardzo sympatyczna osoba
____________________
beskidzkie marzenie
malgorzata_s 20:52, 01 mar 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Gratuluję takiego spotkania! i pozdrawiam
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
gierczusia 21:07, 01 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Zazdraszczam tej Gardenii łokrutnie.. W przyszłym roku już chyba nie odpuszczę pozdrowionka ślę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies