Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tysiąc radości i utrapień

Pokaż wątki Pokaż posty

Tysiąc radości i utrapień

ewsyg 09:44, 15 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ja taka kreatywna nie jestem

Szał cebulowy nastał - i bardzo dobrze, będzie piękna wiosna
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
jona 10:52, 15 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Ewa, też nie jestem jakaś specjalnie kreatywna. Czasem tylko mam pomysły, z których jestem zadowolona .

Co do cebul, to powiedziałabym, że to nawet cebulowy amok. A obiecywałam sobie, że tylko trochę, że nie będzie wielkich zakupów. W sumie obietnicy dotrzymuję, bo przy poszczególnych zakupach nie kupuję dużo. Tylko w sumie to mi jakoś niemało wychodzi .
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
bozga 21:08, 15 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Pomysł z podkowami rewelacyjny Ja bardzo bym chciała , żeby moje zdjęcia choć trochę dorównały Twoim. Czy możesz zdradzić jakim aparatem je robisz? Ja swoje robię telefonem komórkowym i coraz częściej gdy oglądam piękne zdjęcia chodzi mi po głowie zakup aparatu.
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
jona 21:43, 15 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Bożenko, dziękuję . Na pewno aparat fotograficzny daje więcej możliwości niż telefon, ale zawsze to dodatkowy wydatek. Mam Nikona D90 i martwię się, że robi się już stary. Na dodatek mocno eksploatowany przez robienie zdjęć ogrodowych. Gdybyś chciała kupować, to chyba lepiej mały aparat kompaktowy. Niektóre mają dobre parametry, a taki mały jest lekki, łatwo go wszędzie ze sobą wziąć, mieści się w torebce .
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
bozga 21:51, 15 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Dziękuję za radę. Serdecznie pozdrawiam
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
anabuko1 21:55, 15 wrz 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
He, hee, podoba mi się ten pomysł z podkowami.Oryginalny i ładny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Jana 22:16, 15 wrz 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
jona napisał(a)
Ewa, też nie jestem jakaś specjalnie kreatywna. Czasem tylko mam pomysły, z których jestem zadowolona .

Co do cebul, to powiedziałabym, że to nawet cebulowy amok. A obiecywałam sobie, że tylko trochę, że nie będzie wielkich zakupów. W sumie obietnicy dotrzymuję, bo przy poszczególnych zakupach nie kupuję dużo. Tylko w sumie to mi jakoś niemało wychodzi .
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
jona 23:20, 15 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Jana napisał(a)


Witaj . Myślę, że ten amok rozumiesz, bo u Ciebie też cebulowe zakupy
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
ewsyg 23:38, 15 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kupno aparatu to trudna decyzja. Ja kupiłam właśnie kompakt cyfrowy. Może kiedyś rzucę się na coś lepszego. Potwierdzam, mieści się w torebce Asiu, gdzie nie zajrzę to właśnie tam byłaś, śmiać mi się z tego chce. Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
jona 23:48, 15 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
ewsyg napisał(a)
Kupno aparatu to trudna decyzja. Ja kupiłam właśnie kompakt cyfrowy. Może kiedyś rzucę się na coś lepszego. Potwierdzam, mieści się w torebce Asiu, gdzie nie zajrzę to właśnie tam byłaś, śmiać mi się z tego chce. Pozdrawiam


Zobaczysz, czy inny aparat będzie Ci potrzebny. Chociaż jak się zrobi jednym aparatem dużo zdjęć, to nabiera się doświadczenia z tym, jak nasz aparat odczytuje obraz .
Świat jest jednak bardzo mały
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies