Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowa miejska oaza Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowa miejska oaza Ani

MissJellyfish 17:02, 25 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Witajcie,

Spędziłam kilka dni (i nocy przęgladajac to forum.
Spacerujac boso po Waszych ogrodach, przypatrujac sie niesmialo roslinom budzacym sie do zycia, wachajac kwiaty i przysluchujac sie delikatnemu szelestowi traw. Czujac sie niczym Alicja w Krainie Czarow, chlonelam piekno i przede wszystkim podziwialam niesamowite przemiany Waszych ogrodow.
Chciałabym zaprosić Was do towarzyszenia mi w mojej przygodzie z pierwszym wlasnym ogrodkiem.
Mimo iz jest to tylko miniaturowy kawel ziemi przy mieszkaniu w centrum miasta, niesmialo licze, ze dotrzymacie mi tu towarzystwa, traktujac go jako wyzwanie, jakiego tu chyba jeszcze nie bylo

Serdecznie zapraszam

____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
malkul 17:06, 25 lut 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
zapowiada się ciekawie ogrodzenie zachęca do podglądania witam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jazzy 17:12, 25 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
To i ja będę podglądac
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Gardener27 17:15, 25 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Gabionowe ogrodzenie prezentuje się wyśmienicie Ciekaw jestem co będzie rosło pod koronami tych drzew ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Karol99 17:22, 25 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Ogrodzenie piękne. Będę kibicować w tworzeniu ogrodu.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Gardenarium 17:44, 25 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie takie wyzwania tutaj były więc Twoje przy tym to pikuś Czyżbym przejeżdżała tędy?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgorzata_s 17:52, 25 lut 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Witaj też jestem właścicielką ogrodowej miniaturki więc będę kibicować
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
leon60 17:52, 25 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Fajnie się zaczyna
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda_ 21:54, 25 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
coś czuję, że to będzie nowoczesny ogród
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
MissJellyfish 19:35, 26 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Już tyle odpowiedzi? Jejku jacy Wy jestescie wspaniali!) Myslalam, ze jak zajrze za tydzien do swojego watku, to moze doczekam sie jednej odpowiedzi- i bylabym bardzo zadowolona! Naprawde ciesze sie, ze znalazlam taka cudowna spolecznosc wielbicieli przyrody i nie bede tu sama

A najlepsze jest to, ze to wlasnie Wasze ogrody podziwiam i jestem w trakcie ich odkrywania. Musialam przerwac na pare dni ze wzgledu na ostatnie egzaminy na studiach,
ale np u Ciebie Jazzy jestem na stronie 254 i podziwiam Twoj piekny taras
Malkul Twoj nowoczesny ogrod tez przyciagnal mnie juz pierwszego dnia, kiedy tu trafilam
I wlasciwie to dotyczy Was wszystkich bez wyjatku
Gardener27, pod koranami grupki drzew planowałam żwirek, gdyż myślałam o rozwieszeniu tam dużego hamaka Tylko z drzewami jest inny problem, który mnie martwi, mianowicie zostały zasypane piaskiem i ziemia ponad dozwolona wysokość, więc pewnie będę musiała coś z tym zrobić, żeby nie uschły..
MałgorzataS i Danusia- bardzo dziękuję za pocieszenie A Twoj piękny ogród Małgosiu wcale nie jest taki mały
Karol i Leon bardzo Wam dziekuje
Magdo Tobie tez bardzo dziekuje, ze dolaczylas Jak wiesz jestem w trakcie odkrywania Twojego ogrodu.. Czytam u Was wszystko dzielnie i skrupulatnie, czerpiac wiedze i inspiracje z fascynujacych przemian Waszych ogrodow, ale przyznam, ze przeklikujac strone zawsze mam nadzieje, ze bedzie tam zdjecia jakas wyszukiwarka by sie przydala hehe

____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies