Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

anna_t 12:22, 21 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
możesz mi przypomniec jakie to odmiany jarzmianek wzięłam?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
popcorn 12:23, 21 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Alba i Moulin Rouge
____________________
Mój nowy ogródek
anna_t 12:24, 21 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
tnx
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Nikita 16:01, 21 wrz 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, jaki ruch w interesie u ciebie! Mam nadzieję, że na moich jukkach powiesiłaś karteczki z napisem "zarezerwowane".
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 16:02, 21 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hihi oczywiście
____________________
Mój nowy ogródek
Konieczki 16:53, 21 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Autocad jest łatwy (na Youtube chyba są filmiki) jakbys miała problem to pisz było to moje narzędzie pracy przez dłuższy czas
Karola a nie będziesz jechała w najbliższym czasie do rodziców? Bo to Oświęcim chyba. Ja w Krakowie to bym sobie co nieco kupiła (kulki duże mi się marzą).Wiesz ją mam listę roślin mogę podesłać.
Nie rycz. Łatwo napisać gorzej wykonać nawet nie wiem co Ci napisać. Będzie dobrze No jasne że musi być jezeli świadoma decyzję podjęłaś. Wiesz my tu wszyscy na O z Toba jesteśmy i Cię wspieramy. Może będziesz kiedyś chciała wpaść na weekend zapraszam. Może nawet i na tarasie ukończonym Cię ugoszcze
Całus
____________________
Zielonym do góry... :)
yolka 19:36, 21 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Carola, jesteś królową marchewkową . Było super, mam nadzieję na przyszły rok
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Madzenka 22:59, 21 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
popcorn napisał(a)
hihi dzięki
jakieś prawdy ogólne nt wnętrz może napisz tutaj - to żadna tajemnica chyba?
Nadmiar gratów odstrasza, czysto, spokojnie, wrażenie robi przestrzeń, przynajmniej na mnie robiła.


Sebk ma 100% racji: czysto, schludnie bez radnych gratów . Popakuj w kartony i wsadz do grażu przeciez i tak kiedys musisz to zrobic.szarości i beze młodym sie beda podobac, starszym raczej beze.. Przed sprzedazą poprzedniego damu calość pomalowaliśmy na bardzo jasna kawe z mlekiem i ecru. Poszło na pniu po remoncie. No i najwżniejsze była podłoga i usuniecie wszelkich rzeczy do naprawy widocznych na pierwszy rzut oka. - odklejone płytki na tarasie, obite sciany, oderwane listwy przypodłogowe, etc Sciany musza byc czyste, lepiej pomalowac na szybko niz słuchać marudzenia i powodow do obniżenia ceny
Ogrod - bezobsługowy z zywopłotem i tarwnikiem...bo jak ktos sieprzeprowadza z bloku do domu to marzy tylko o trawniku, Miłośc do innych roslin przychodzi z czasem

Fajna macie ekipe!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
yolka 16:27, 22 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Madzenka napisał(a)


Sebk ma 100% racji: czysto, schludnie bez radnych gratów . Popakuj w kartony i wsadz do grażu przeciez i tak kiedys musisz to zrobic.szarości i beze młodym sie beda podobac, starszym raczej beze.. Przed sprzedazą poprzedniego damu calość pomalowaliśmy na bardzo jasna kawe z mlekiem i ecru. Poszło na pniu po remoncie. No i najwżniejsze była podłoga i usuniecie wszelkich rzeczy do naprawy widocznych na pierwszy rzut oka. - odklejone płytki na tarasie, obite sciany, oderwane listwy przypodłogowe, etc Sciany musza byc czyste, lepiej pomalowac na szybko niz słuchać marudzenia i powodow do obniżenia ceny
Ogrod - bezobsługowy z zywopłotem i tarwnikiem...bo jak ktos sieprzeprowadza z bloku do domu to marzy tylko o trawniku, Miłośc do innych roslin przychodzi z czasem

Fajna macie ekipe!


ja tylko dodam, jeśli pierwsza wizyta będzie wieczorkiem - na samo wejście fajna kombinacja bocznych świateł. Do oglądania potem i tak trzeba włączyć wszystko co się da.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 09:09, 23 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Konieczki, będę w Oświęcimiu 22-23.10
Jak coś chcesz, pisz, duże kulki jeszcze som

Jola, dzięki. Marchewki i całą resztę masz niesamowite! Bardzo bym chciała z Tobą jechać, będzie bombowo

Madżen, dzięki! Za rady i resztę

miłego!

znowu fajny weekend się zapowiada. Jureo spzredajemy z Krysią pod Halą na ul. Poltechniki w Łodzi, na kiermaszu roślin.
W niedzielę Wojsławice


jakby ktoś coś chciał to chyba mogę przywieźć??? Do Wojsławic na niedzielę
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies