Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:11, 07 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Grusza [po ukrzyzowaniu wygląda tak - dla niewtajemniczonych - bedzie rozpinana przy ścianie - przesadzona i podcieta bedzie na docelowe miejsce na jesiEŃ. na razie formuje pietra (mam nadzieję, że je widać). i co myslicie? dwa pietra sa niepełne ale już są pąki które powinny do dopełnić.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:16, 07 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
dla malkul-'queen of the night'




____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:18, 07 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
i buksiki - tak mi się podobaja przyrosty, że co tam wstawię jeszcze raz

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
KasiaWB 22:50, 07 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
puszyste bukszpaniki cudne
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
nawigatorka 22:54, 07 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
KasiaWB napisał(a)
puszyste bukszpaniki cudne

Dziękuję. Patrzę na Twój bluszcz-Ty swojego pionizujesz-ja mam nadzieje ze mój będzie rósł w poziomie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Malgosik 07:56, 08 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
nawigatorka napisał(a)
Grusza [po ukrzyzowaniu wygląda tak - dla niewtajemniczonych - bedzie rozpinana przy ścianie - przesadzona i podcieta bedzie na docelowe miejsce na jesiEŃ. na razie formuje pietra (mam nadzieję, że je widać). i co myslicie? dwa pietra sa niepełne ale już są pąki które powinny do dopełnić.


wygląda dobrze
tylko to co między piętrami niepotrzebne wytniesz w czerwcu, a przewodnik nad ostatnim piętrem, którego nie ma jeszcze na przedwiośniu
czy to już koniec z piętrami?
____________________
Ogród na glinie
nawigatorka 08:03, 08 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Malgosik napisał(a)


wygląda dobrze
tylko to co między piętrami niepotrzebne wytniesz w czerwcu, a przewodnik nad ostatnim piętrem, którego nie ma jeszcze na przedwiośniu
czy to już koniec z piętrami?

Chyba tak bo ostatnie piętro jest już dość wysoko.musze jeszcze zmierzyć i dopasować do ściany przy którym będzie rosła
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 08:04, 08 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Dziękuję. Patrzę na Twój bluszcz-Ty swojego pionizujesz-ja mam nadzieje ze mój będzie rósł w poziomie

myslę że jak nie bedzie się miał czego chwytac to bedzie lezal na ziemi Waldek nawet osttanio u Ewy katowice zachwalał że bluszczem warto zadarniac...chyba że cos mylę
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Malgosik 08:28, 08 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
nie widzę dobrze, ale napiszę
pamiętaj, by tych małych, brakujących gałązek teraz nie przyginać do poziomu, bo będą wolno rosły
daj im swobodnie urosnąć, albo przygnij na 45 stopni, dopiero w sierpniu do poziomu, bo zwalniają ze wzrostem
chyba że urośnie mała gałązka to bym jeszcze zostawiła na 45 stopni do następnego roku
____________________
Ogród na glinie
Magda70 08:40, 08 maj 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)

sama nieczęsto je oglądam bo siedzenie w ogrodzie mi nie dane -raczej przy taczce lub łopacie dzieki za miłe słowa

a jak werbena?

jutro wybywam w Twoim kierunku


Wczoraj zaglądałam...i cisza na razie. Ale to za wcześnie przecież więc czekam cierpliwie.

no to jakbyś zbłądziła to wpadaj na kawkę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies