Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Asiuniaa 09:08, 25 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Fajnie obsadziłaś donice. Vertigo jaka duża. Ja mam w donicach fireworks jest dużo mniejsza ciekawe czy też ładnie wyrośnie. Tatarak Ogon też bardzo lubię.
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
nawigatorka 11:51, 25 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Asiuniaa napisał(a)
Fajnie obsadziłaś donice. Vertigo jaka duża. Ja mam w donicach fireworks jest dużo mniejsza ciekawe czy też ładnie wyrośnie. Tatarak Ogon też bardzo lubię.

Juz od dawna chciałam przetestować trawy w donicy tylko trochę musiałam się naszukac dużych sadzonek-vertigo chciałam a ogon musze przetestować bo bardzo mi się podoba ale w ogrodzie nie mam chyba dość mokrego miejsca dla niego. Sprawdziłam ta Twoja rozplenica tez ładna choć ja liczę bardziej na czarni niż czerwony odcień.pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 11:53, 25 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
hihihi trawy królują,
tez mam vertigo w donicach i do tego mam niepsodziankę, ale nei zdradzę jak sie uda i urosnie i nie zje jej vertigo i zakwitnie to będzie miodzio(bynajmniej w moich marzeniach)
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 11:56, 25 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
hihihi trawy królują,
tez mam vertigo w donicach i do tego mam niepsodziankę, ale nei zdradzę jak sie uda i urosnie i nie zje jej vertigo i zakwitnie to będzie miodzio(bynajmniej w moich marzeniach)

Też myślałam o towarzystwie dla vertigo często widziałam połączenie jest z surfiniami i u mnie taka czarnolimonkowa pasowałoby do obu traw ale chyba pozostawię minimalistyczne.a u Ciebie będę podglądać coś wymyśliła
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 11:57, 25 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
a se podglądaj, nie bylo jeszcze na O.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nicol21 12:07, 25 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Ależ masz bujny ten tatarak!Fajne donice!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Asiuniaa 12:08, 25 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
nawigatorka napisał(a)

Juz od dawna chciałam przetestować trawy w donicy tylko trochę musiałam się naszukac dużych sadzonek-vertigo chciałam a ogon musze przetestować bo bardzo mi się podoba ale w ogrodzie nie mam chyba dość mokrego miejsca dla niego. Sprawdziłam ta Twoja rozplenica tez ładna choć ja liczę bardziej na czarni niż czerwony odcień.pozdrawiam


Ja może za rok spróbuję z Vertigo za mało donic mam . Tatarak z tego co czytałam świetnie radzi sobie nie tylko w mokrym miejscu. Ja muszę dodać do mojej rozplenicy jeszcze coś w różu - nrazie mam przy niej tylko bacopę białą.
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
malkul 12:12, 25 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
na czerwony odcień nie licz, miałam ja dwa lata temu i jest czarna
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 12:48, 25 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
a se podglądaj, nie bylo jeszcze na O.

Przecież pisze w czasie przyszłym. Liczę ze nieomieszkasz się pochwalić jak to coś podróżnik
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:49, 25 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
na czerwony odcień nie licz, miałam ja dwa lata temu i jest czarna

Liczę właśnie na czerń.dla czerwonego u mnie miejsca nie ma
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies