Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nicol21 19:51, 14 mar 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Fajna prawie kulka! 70cm to wieeeelka kula jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
MirellaB 20:16, 14 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Piękny ten bukszpan. Taki duży i zdrowy
A widziałaś mojego dużego na stronie.33?
Jak wypuści z gołej strony będzie cięty w stożek, albo do tej strony dosadzę i też obetnę w stożek
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 14:35, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Bukszpan znalazł swoje miejsce - po delikatnym cięciu (nie patrzeć na drugi plan - rabata w przebudowie)

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:37, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
pogoda iście wiosenna i prognozy także zatem podcięłam róże(delikatnie), większość traw, perowską i lawendę. To moje szare poduchy

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:39, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wykopaliska i rozkładanie linii kroplujących w toku...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:40, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Krokusy cieszą się słońcem a ja nimi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MirellaB 15:14, 16 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jak ślicznie u Ciebie ☺.
Krokusy już masz tak pięknie rozkwitnięte ☺
Mam pytanie odnośnie kamyczka. Czy rośliny cebulowe swobodnie się przez niego przedostaną? Czy np.trawy dają radę się wybić?.
Moje piwonie czy dadzą radę się przebić?
Mam już częściowo rozsypany kamyczek i górę do rozsypania, ale ciągle się zastanawiam czy rośliny się przedostaną?
Wysypuję warstwę tak 5-7 cm.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 16:10, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MirellaB napisał(a)
Jak ślicznie u Ciebie ☺.
Krokusy już masz tak pięknie rozkwitnięte ☺
Mam pytanie odnośnie kamyczka. Czy rośliny cebulowe swobodnie się przez niego przedostaną? Czy np.trawy dają radę się wybić?.
Moje piwonie czy dadzą radę się przebić?
Mam już częściowo rozsypany kamyczek i górę do rozsypania, ale ciągle się zastanawiam czy rośliny się przedostaną?
Wysypuję warstwę tak 5-7 cm.


U mnie warstwa kamyczkow jest znacznie cieńsza (ale z tego co zaobserwowałam do tej pory wystarczająca).myślę że z trawami nie byłoby większego kłopotu bo nawet jeśli je ścinasz to dół kępy nigdy przykryty kamyszkami nie jest.jeśli by to były zaś trawy które rozrasztaja się przez podziemne rozległ to może być im przez taką warstwę ciężko-ale doświadczenia z tym nie mam.krokusy mam pierwszy rok w kamyczkach i to w takich drobnych i okrągłych wiec powinny sobie z tym poradzić-ale jak pisałam u mnie cieńsza warstwa.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MAD 16:36, 16 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kula bukszpanowa piękna! Super znalezisko. Prężnie działasz, będę zagladać. Mogę prosić o wstawienie zdjęcia ogrodzenia i ewentualnie namiary na nie na pw?
Pozdrawiam!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kuba 16:44, 16 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Piękną masz już wiosnę- ja na pewno w tym roku też już zasadzę krokusy, bo czekanie na narcyzy czy tulipany wyczerpuje moją cierpliwość- dobrze że u innych mogę pooglądać. Piękne masz bukszpanowo.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies